OnePlus 6 teknik özellikleri Haberleri: Yeni görseller, kırmızı uyarı kaydırıcısı ile daha fazla rengi ortaya çıkarıyor


OnePlus 6, her ikisinde de hiç şüphesiz OnePlus’ın kurucu ortakları Carl Pei ve Pete Lau, farklı zamanlarda, çıkış tarihinin yaklaştığına inanılan cihazın farklı özelliklerini ve özelliklerini onayladı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Samsung’un Galaxy S9 ikilisini alması beklenen ve merakla beklenen OnePlus 6’nın ve yakında çıkacak olan LG G7 ThinQ’nun yeni renderları çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve sağ tarafında KIRMIZI bir uyarı kaydırıcısı bulunan son tasarımları olabileceğine inandığımız şeyi ortaya çıkardı.

OnePlus 5 ve OnePlus 5T’nin devamı, bugün erken saatlerde Çin’in Weibo’unda ortaya çıkan en son renderlara dayanarak, ana şirket alt markalarından biri olan Oppo R15’in en son cihazından tamamen farklı bir tasarıma sahip. Ön taraftaki görseller, OnePlus’ın çerçevesiz ve yuvarlak köşelere sahip 18: 9 ekranı, neredeyse tüm kenarlara kadar uzanan bilinmeyen bir ekran boyutuna ve teknoloji severlerden ciddi eleştiriler alan bir ekran çentikine sahip olacağını ortaya koyuyor. Çentikli diğer cihazlarda olduğu gibi, OnePlus 6 çentiğinin ön kamera, kulaklık ve sensörü barındırması bekleniyor.

Görünüşe göre metal ve cam kombinasyonundan yapılmış cihazın ters tarafı, ekranın ön kısmından daha kalabalık görünüyor ve beklendiği gibi, normal OnePlus logosuna, dikey olarak hizalanmış bir çift arka kameraya ve oldukça garip bir yerleşime sahip bir parmak izi sensörüne sahip.

Yeni renderlarda, şirket tarafından birkaç gün önce taklit edilen Uyarı kaydırma düğmesi görünür. Önceki OnePlus cihazlarından farklı olarak, OnePlus 6’daki uyarı kaydırıcısı, kullanıcı profillerini değiştirmekten daha fazlasını yapacak – yani Rahatsız Etmeyin, Zil Sesi ve Sessiz – yaklaşan cihazın kullanıcıları, kaydırıcıyı hareket ettirerek kamera odağını ayarlayabilecek ve kontrol edebilecektir. .

Son zamanlarda bir Hint medyası olan Truetech, OnePlus 6 ile ilgili iddia edilen fiyat bilgilerini listeledi. Kaynağa göre, OnePlus 6, 33.999 – 36.999 INR (523-570 $) beklenen fiyat aralığına sahip 6 + 64GB model olmak üzere üç farklı modelde sunulacak. ); 38.999 – 42.999 INR (600-662 $) fiyat aralığına sahip 6 + 128GB model; ve 8GB RAM ve 256GB ROM içeren Premium varyant 44.999 – 48.999 INR (693-754 $) ile gelecek. Daha önce, ikincisinin 5000 yuan’a (800 $) mal olacağını duymuştuk. Yani bu bilgi kulağa oldukça güvenilir geliyor.

OnePlus henüz cihazın çıkış tarihini açıklamadı, ancak son raporlar, cihazı 5 Mayıs’ta görebildiğimizi gösteriyor, ancak aksi ispatlanana kadar spekülasyon olarak değerlendirilmelidir.

.

oneplus 6OnePlus 6 sürümü