OnePlus 2’nin onaylanması için 6 ay bekleyin ve ayrıca ‘popüler’ davet sistemi hakkında haberler

OnePlus, başlangıcından bu yana güçlendi, ancak şiddetli rekabet nedeniyle şimdi hepimiz OnePlus 2’nin lansmanına bakıyoruz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


OnePlus One yaklaşık 12 ay önce piyasaya sürüldü ve hala amiral gemisi bir cihaz, ancak rakiplerin rekabeti ile ‘2014 Amiral Gemisi Katili’nin özellikleri ve tasarımı biraz çatlamaya başlıyor.

Bu noktada hepimizin peşinde olduğumuz şey bir OnePlus Two ve dürüst olmak gerekirse, şu anda daha fazla sızıntı ve söylentinin mevcut olacağını düşünmüştük, ancak durum böyle değil. OP CEO’su Carl Pei, OPO’nun halefi için bilgi eksikliğinin nedeninin, OP2’nin 6 ay daha piyasaya çıkmayacak olmasıdır.

Bundan 6 ay sonra, Meizu’nun Meizu MX5’i piyasaya sürmesini ve Xiaomi’nin Mi5’i piyasaya sürmesini beklediğimiz yaklaşık olarak Eylül ortasında oturmamızı sağlayacaktı. OnePlus 2’nin teknik özellikleri hakkında yorum yapılmadı, ancak Snapdragon 810 yongası, 3GB+ RAM ve 16 mega piksel ana kameranın yeni telefonun özellikleri olacağından eminiz.

Kullanılabilirlik, muhtemelen Avrupa, Kuzey Amerika ve Hindistan’ın telefonu satın alabilecekleri ile aynı olacak ve önümüzdeki 180 gün içinde buna hangi ülkeler eklenecek. OnePlus 2’yi satın almaya gelince, OnePlus davet sisteminin en azından şimdilik burada kalacağını onayladı.

[ Source ]

.

başlatmakbir artıbir artı 2söylenti