Nokia 3.4 Hindistan Lansman Güncellemesi: Beklenen Fiyat ve Stok Durumu


HMD Global’in Hindistan’da Nokia 3.4’ü piyasaya sürmeye hazır olması nedeniyle stok Android severler için iyi haberler var. Daha önce, Nokia 3.4’ün Hindistan lansmanının Kasım ayında yapılacağına dair bazı bilgiler aldık. Ancak Nokia ile işlerin nasıl yürüdüğünü biliyoruz. Nokia 9.3 PureView dahil cihazları geciktiriyorlar.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Nokia 3.4 Hindistan

HMD Global, geçen ay giriş seviyesi Nokia 2.4’ü piyasaya sürdü ve şimdi ağabey zamanı geldi. Nokia 3.4, aynı zamanda popüler Redmi telefonlarının karşısına çıkacak bütçe odaklı bir cihazdır. Akıllı telefon, Eylül ayında mevcut serinin yenilenmiş bir üyesi olarak duyuruldu.

Nokia 3.4’ün Hindistan pazarı için Aralık ortasında piyasaya çıkacağını belirten yeni bir rapor geldi. Rapor, 3GB RAM’den oluşan bir varyantın olacağını öne sürüyor. Kabaca Inr.12000’e çevrilerek 160 USD olarak fiyatlandırılacak. Nokia 3.4’ün teknik özelliklerine bir göz atalım.

Nokia 3.4 – Teknik Özellikler ve Özellikler

Nokia 3.4 Hindistan

Akıllı telefonda 6,39 inç IPS LCD paneli var. 720 x 1560 piksel çözünürlük ile standartlara uygun değil. Benzer şekilde, Redmi 9 Prime gibi telefon fiyatları bir FHD + ekranla birlikte gelir. Dolayısıyla, Nokia en azından bize güncel standartları sağlamalıdır. Buradaki artı nokta, gözyaşı damlası çentikli diğer akıllı telefonlara kıyasla modern görünmesini sağlayan delik çentikidir.

Nokia 3.4, arka tarafta dairesel bir kamera modülüne sahiptir. Bu yıl çok sayıda dairesel tasarım gördük. Arka kamera 13 megapiksel birincil, 5 megapiksel ultra geniş ve 2 megapiksel derinlikten oluşur. Özçekimler için 8 megapiksellik bir ön kamera var.

Performanstan bahsedersek, Nokia 3.4’ün gücünü Snapdragon 460 kullanıyor. Yonga setini Realme C17’de gördük. Yonga seti yalnızca günlük görevleri yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda hafif oyunlar oynayabilir. Akıllı telefonun, 720p ekran nedeniyle iyi olması gereken 4000mAh bataryası var. USB Type-C portu ile 10W’da şarj edilebilir.

Yazılım segmentinde, kutudan çıkar çıkmaz Android 10 üzerinde çalışacak. Stok Android, özel kaplamaların aksine temiz bir kullanıcı deneyimi sağlar. Reklam veya benzeri şeyler almayacaksınız. Daha basit olduğu için çalıştırması daha kolaydır. Cihazı sadelikten hoşlananlar için özel kılıyor. Piyasada çok fazla Stok Android akıllı telefon bulunmadığı için Nokia 3.4’ün öne çıkma şansı var. Aşağıdaki yorumlar bölümünde görüşlerinizi bize bildirin.

Ayrıca Okuyun: SAMSUNG GALAXY S21 PLUS GÜMÜŞ RENKTE MARUZ KALDI

.

Hindistan'da Nokia 3.4 fiyatıHindistan'da nokia 3.4 kullanılabilirliğiNokia 3.4Nokia 3.4 HindistanNokia 3.4 Hindistan lansmanı