MWC Barcelona 2021, önümüzdeki yıl yalnızca Haziran-Temmuz aylarında gerçekleşecek


2020, bu segmentte faaliyet gösteren akıllı telefon üreticileri ve üreticileri için karmaşık bir yıl oldu. Yılın ilk ayları, COVID-19 salgını tarafından ciddi şekilde rahatsız edildi. Hükümetler, virüsü kontrol altına almak için katı önlemler almak zorunda kaldı. Virüsü önlemenin yollarından biri sosyal mesafeyi teşvik etmektir ve bu nedenle MWC 2020 gibi herhangi bir kamusal teknoloji fuarı düzenleyemezdik. Bu yılki Mobil Dünya Kongresi olmasaydı, birçok şirket kendi etkinliklerini yapmak zorunda kaldı. akıllı telefonları başlatın. HMD Global gibi diğer şirketler lansmanları erteleme kararı aldı. Virüs henüz kontrol altına alınmadı, ancak birden fazla aşının gelmesiyle umutlarımız yüksek. Gerçek şu ki, bir aşı gelene kadar halka açık bir etkinlik yapmanın bir yolu yok. Bu nedenle, GSM Birliği gelecek yılki MWC Barcelona’nın Şubat’tan 38 Haziran’a ve 1 Temmuz 2021’e taşınacağını duyurdu.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bir MWC Barselona olmamasına rağmen, gazeteciler ve teknoloji meraklıları, 23 ve 25 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan MWC 2021’i deneyimleyebilecekler. Ancak, Çin kentinde gerçekleşen konferans için olağan bir yer değil. Barselona’ya katılan akıllı telefon şirketleri.

MWC 2021: Evento é adiado oficialmente de março para junho - TecMundo

GSM Association CEO’su John Hoffman’a göre konferans “tüm sektörü bir araya getiren bir deneyim”. Ortakların ve müşterilerin, gelecek yıl Barselona’da yapılacak konferansın büyük bir başarıya ulaşmasını sağlamak için kararlı kalacağını belirtiyor. Fuarın olmadığı bir yılın ardından, tüm hayranlarının neden var olduğunu bize hatırlatması için uygun bir etkinliğe ihtiyacı var.

GSMA Genel Müdürü Mats Granryd şunları söyledi: “Sürekli değişen küresel bir bakış açısı ve yönetim kurulumuz, üyelerimiz ve en iyi katılımcılarımızla yapılan görüşmelerin ardından, Şubat ayında MWC21 Şangay’ı yeniden planlamak için dikkatli bir karar aldık. MWC21 Barcelona, ​​Haziran ayında gerçekleşecek. Katılımcılarımızın, katılımcılarımızın, personelimizin ve Barselona halkının sağlığı ve güvenliği büyük önem taşıyor. “

Fira de Barcelona Yönetim Kurulu Başkanı Pau Relat şunları söyledi: “GSMA’nın MWC Barcelona için tarihleri ​​yeniden planlama kararını tamamen destekliyoruz. Şirketlerin ve ziyaretçilerin olağanüstü katılımıyla mümkün olan en iyi 2021 baskısını yapmaya derinden bağlıyız. MWC, Fira ve Barselona şehri arasındaki uzun süredir devam eden ortaklık herkes için çok başarılı oldu. Gelecekte de böyle olmaya devam edeceğinden eminim. ”

MWC Los Angeles 2021, gelecek yılın Ekim ayı sonu için de olağan programını koruyacak.

.

Dünya Mobil KongresiGSMgsm derneğiGSMAMWCMWC 2021MWC Barselona 2021MWC Los Angeles 2021MWC Şangay 2021