Motorola RAZR 5G, Motorola TV, Buzdolabı ve daha fazlasıyla Hindistan’a gidiyor


Katlanabilir akıllı telefon pazarı şimdilik Samsung’un kemerinde gibi görünüyor. Bununla birlikte, Motorola RAZR 5G gibi sürprizlere hala yer var. Cihaz, 2019’un katlanabilir cihazı için bir yükseltme olarak geliyor. Nostaljiye hitap eden bir cihaz, ancak teknik özellikler o kadar etkileyici değil. Buna rağmen Motorola, çeşitli pazarlarda bulunabilirliğini artırarak bu telefonda yüksek bahisler yapıyor. Şimdi, şirket resmi olarak yeni katlanabilir telefonun Hindistan’a lansmanını yaptı. Yeterince ilginç bir şekilde, şirket aynı zamanda bol miktarda yeni ürün de getirecek.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Motorola pode lançar Smart TV ve Android com Android, barra de som integrada e ma - TudoCelular.com

Motorola iyi haberi duyurdu Twitter hesabı. Şirket, yeni 5G katlanabilir akıllı telefonun heyecanını oluşturmak için bir video paylaştı. Tanıtımda ayrıca akıllı TV ve buzdolabı gibi diğer ürünler de öneriliyor. Bu nedenle, sadece yeni bir katlanabilir akıllı telefon getirecek bir etkinlik değil, aynı zamanda Hindistan’da Motorola’dan çok sayıda ürünü tanıtacak büyük bir etkinlik görüyoruz. Şirketin gelişmekte olan pazarda, Motorola’nın adını sadece akıllı telefonlarda görmeye alıştığımız herkes için alışılmadık ürünlerle işini genişlettiğini görmek ilginç.

Motorola RAZR 5G orta düzey katlanabilir bir telefon

Motorola’nın etkinliği Diwali festival sezonundan birkaç gün önce gerçekleşecek. Bu nedenle Motorola, etkinlik öncesi tüm dikkatleri üzerine çekmeye çalışıyor. Yeterince ilginç bir şekilde, premium telefon duyurusu Moto G9 ve Moto E7 Plus’ın gelişinden sadece birkaç hafta sonra geliyor. Bu cihazların karşılığı olarak, Moto RAZR 5G’nin 1.399 dolarlık bir fiyat etiketi var. Hindistan’da daha ucuz olmasını beklemiyoruz, bu nedenle şirket, tüm eksikliklerine ve pahalı fiyat etiketine rağmen cihazın iyi satılacağından emin. Motorola RAZR 5G, Qualcomm’un 5G bağlantısıyla gelen ilk orta sınıf yonga seti olan Snapdragon 765G’yi getiriyor. En azından 8GB RAM ve 256GB Dahili Depolama ile birlikte gelir, bu da onu geleceğe daha uygun hale getirir. Örneğin Galaxy Z Fold 2 ile aynı değil, ancak nostaljik katlanabilir bir telefon arayanlar için yine de iyi bir telefon. En büyük küçültmelerden biri, htis telefonunun 2.800mAh batarya ile gönderilmesidir.

Teaser’a rağmen şirket, yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi için belirli bir tarih açıklamadı. Sadece Diwali sezonundan önce gelmelerinin beklendiğini biliyoruz. Motorola’nın Hindistan’daki varlığını genişletmeye çalıştığını görmek ilginç, sadece şirketin oldukça kararlı markalara karşı nasıl bir performans göstereceğini merak ediyoruz.

.

Moto Razr 5GMotorolaMotorola 5GMotorola RAZR 5GMotorola RAZR 5G özellikleriRazrRazr 5G