MIUI 10 Global Beta 9.6.20 geliyor, ancak çok az haber var


Global Beta’ya veda her geçen gün yaklaşıyor ve bir değişiklik umarken elbette geçtiğimiz saatlerde Xiaomi’nin yayınladığı yeni MIUI 10 Global Beta 9.6.20’yi memnuniyetle karşılıyoruz. İşte güncellemenin tüm ayrıntıları ve eksiksiz değişiklik günlüğü.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


MIUI 10 Global Beta 9.6.20: İşte yeni Xiaomi güncellemesinin değişiklik günlüğü

Çinli şirket tarafından yayınlanan değişiklik günlüğünden de görülebileceği gibi, bu turda MIUI 10 Global Beta 9.6.20 sadece birkaç optimizasyon getiriyor. Özellikle, bir arama sırasında bildirim çubuğuna dokunma ile ilgili bir düzeltmeye ve Takvim uygulaması ve Son uygulamaların görüntülenmesi için geliştirmelere atıfta bulunuyoruz.

MIUI 10

MIUI 10 Global Beta ROM 9.6.20 Tam Değişiklikler

 • Kilit ekranı, durum çubuğu, bildirim çubuğu
  Düzeltildi: Çağrı sırasında bildirim çubuğuna yanlış bir şekilde dokunmak
 • Takvim
  Optimize edilmiş: FB doğum günlerinde hesabı düzenleyin veya bağlantısını kaldırın
  Optimize edilmiş: Gerekli olmayan izinlerin temizlenmesi
 • Son çağrılar
  Şimdi Son Kullanılanlar’da bazı uygulamaların önizlemelerini bulanıklaştırabilirsiniz.

Güncelleme zaten OTA yayınlanıyor ve önümüzdeki birkaç saat içinde desteklenen tüm Xiaomi modellerine ulaşması gerekiyor. Güncelleme bildirimini henüz almadıysanız, ayarları manuel olarak kontrol etmeniz veya alternatif olarak güncelleme sürecini tamamlayana kadar sabırlı olmanız gerekir.

Son olarak, 1 Temmuz’dan başlayarak, Çinli şirket kapılarını MIUI 10 Global Beta’ya kapatacak, ancak daha fazla bilgi için sabırsızlanıyoruz ve Açık Beta programının MIUI 11’in başlangıcı için yeniden açılacağı umuduyla parmaklarımızı çapraz tutuyoruz. .

 • Not:
  9.6.20 Güncellemesi yayınlandı Redmi 4X, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max 2, Redmi Note 5A / Redmi Y1 Lite, Redmi Note 5A Prime / Redmi Y1, Mi 6, Mi Note 2, Mi MIX 2, Mi MIX, Redmi 6A, Redmi 6 için , Redmi 5A, Redmi 5, Redmi Note 5, MIX 2S, POCO F1, Mi 8, Redmi 6 Pro Hindistan, Mi Max 3, Mi 8 UD, Redmi Note 6 Pro, Mi 8 Lite, Mi MIX 3, Mi 9 ve Mi 9 SE.
 • Beta test kullanıcıları için yayınlanan 9.6.20 Güncellemesi Mi Note için 3.
 • 9.6.20 Güncellemesi ertelendi Redmi Note 4X, Redmi 5 Plus için.

.

miui 10MIUI 10 Küresel Beta 9.6.20xiaomi