Microwear X2 Bracelet incelemesi: çok uygun bir fiyata özelliklerle dolu


Microwear geçtiğimiz günlerde biri premium Microwear L2 smartwatch, diğeri Microwear X2 veya X2 Plus adlı akıllı bilezik olmak üzere iki yeni ürün piyasaya sürdü. Firma sayesinde her iki akıllı aksesuarı da inceleyebildik. Burada Microwear X2 ile ilgili düşüncelerimizi paylaşıyoruz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Microwear X2

microwear x2

Tasarım

Microwear X2, şirketin ilk akıllı bandıdır. L2’den farklı olarak, X2, içindeki ekran veya kadran dikdörtgen olmasına rağmen, daha yuvarlak bir tasarıma sahip. Ayrıca, ekranın kendisi dokunmaya duyarlı değildir, ancak ekranın altındaki bir dokunmatik düğme aracılığıyla dokunarak etkileşimde bulunabilirsiniz.

Tasarım açısından metal yapımı L2’ye benzemeyen ama aynı zamanda çok daha ucuz olan farklı bir üründür. Kayışlar ayrıca paslanmaz çelik yerine yenilebilir silikondan yapılmıştır. Bilekliğin sportif ve modaya uygun görünümü, günlük yıpranma ve aşınmaya dayanacak şekilde yapıldığını ve spor meraklıları için uygun olduğunu ima ediyor.

microwear x2

Microwear X2 ayrıca Microwear L2 gibi IP68 su yalıtımına sahiptir, bu da 32 $ ‘dan fazla olmayan bir bileklik için mükemmeldir. Bilekliğin öne çıkan özelliği, daha küçük OLED ekran nedeniyle mükemmel pil ömrüdür. Saatin 480mAh pili, bekleme modunda size 180 gün dayanabilir ve normal kullanımın 70 ila 90 gün arasında olduğu ilan edilir. Microwear X2’nin pil ömrü o kadar iyi ki kutudan çıktığından beri giyilebilir cihazı şarj etmek zorunda kalmadım. 0,96 inç ekran oldukça parlak, geniş bir renk gamına ve yüksek kontrasta sahip.

Microwear X2: Fitness Özellikleri

Özellikler açısından, göze çarpan işlev kan oksijeninin yanı sıra kan basıncı ölçümüdür. Bu muhtemelen Microwear L2’de kaçırdığımız bir şey ve X2’yi gerçek bir fitness arkadaşı yapıyor. Ölçümler çok iyi çalışıyor, özellikle kalp atış hızı takip cihazı güçlü nabız ipuçları veriyor. Ayrıca kalp atış hızını gerçek zamanlı olarak ölçer, bu da onu kan basıncı seviyelerini ölçmeyen Microwear L2’den bir adım daha ileri götürür. Ayrıca koşu, binicilik, tırmanma, badminton vb. Dahil olmak üzere L2 gibi 8 spor ve fitness izleme moduna sahiptir.

Eğer unuttuysanız, L2 gibi samimi anlarda performansınızı ölçmek için özel bir moda da sahiptir. Adımların doğruluğu söz konusu olduğunda koşu modu oldukça doğruydu. Ancak, ne yazık ki badminton gibi diğer modları deneyemedik. Yine de 33 $ ‘lık mütevazı bir fiyata seçeneklerin miktarı gerçekten harika.

Navigasyon ve Akıllı Özellikler

Bu modların gezinmesi oldukça kolaydır. Farklı uygulamalar ve modlar arasında geçiş yapmak için ekranın altındaki dokunmaya duyarlı düğmeyi kullanırsınız. Belirli bir moda girdiğinizde, uygulamaya girmek için yan tuşları kullanırsınız.

Microwear, bildirim itme mevcut olduğunda bir saatin akıllı işlevlerini atlamaz. Saat hem iOS hem de Android telefonlarla senkronize olacak ve kullanıcılara cevapsız arama bildirimleri, mesajlar ve daha fazlasını verecektir. Hoparlör olmadığı için yalnızca siz çağrı alamazsınız. Ancak, X2’nin kendisindeki bildirimlere yanıt veremezsiniz. Basit bir analog stil saatinden farklı dijital tasarımlara kadar değişen altı ila yedi farklı saat yüzü vardır. Dijital yüzler, adımlar, kalp atış hızı, tarih ve bazı ekran sıcaklıkları gibi daha fazla bilgi görüntüler.

Son düşünceler: Bununla yanlış gidemezsin

Microwear, her zaman düzenli performanslarını takip etmek isteyen ancak en yüksek doları harcamak istemeyen spor meraklıları içindir. 33 $ ‘a IP68 dereceli, çok sayıda moda sahip sağlık ve fitness takipçisi aldığınızda kaybedecek çok şey yok. Akıllı saat aşağıdaki bağlantıdan Microwear’dan satın alınabilir. Microwear’ın web sitesindeki daha fazla ürün için üreticinin web sitesine bağlantı yukarıda verilmiştir.

.

MicrowearMicrowear X2