Micromax, Hindistan’da “IN” Serisi İle Geri Dönüş Yapacak


Micromax, bir zamanlar Hindistan’da çok popüler bir akıllı telefon markasıydı. Ancak son yıllarda Çinli şirketler akıllı telefon pazarını işgal etti. Micromax, diğer markaların sunduğu özelliklerle rekabet edemedi. Dolayısıyla Micromax’tan bir süredir hiçbir şey duymadık. Ama iyi haberler geldi. Son olarak, Micromax pazara tekrar geliyor. Şirketin yakında piyasaya süreceği iki model hakkında bazı sınırlı bilgilerimiz var.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Haber, kurucu ortak Rahul Sharma’nın kendisinden geliyor. Micromax ailesi için iki yeni cihaz sattı. Rahul ayrıca, cihazların Kasım ayı başında piyasaya sürüleceğini söyledi. Her iki cihaz da bütçe odaklıdır ve “In” markası altında gelir. Görünüşe göre Micromax kendisini yeni bir alt markayla yeniden başlattı. Açık mavi renkte telefonlardan birinin kutusu paylaşıldı.

İlk telefona gelince, giriş seviyesi bir telefon. Akıllı telefon, HD + çözünürlüğe sahip 6,5 inç ekrana sahip. Popüler MediaTek Helio G35 yonga seti tarafından desteklenmektedir. İyi bir şey, şirketin hisse senedi Android deneyimi sağlayacak olmasıdır. Xiaomi’yi hedef alacak reklamsız bir deneyim vaat ettiler. Telefonun büyük bir 5000mAH bataryası var.

Micromax IN

Cihazın iki çeşidi var. Temel model 2GB RAM ve 32GB dahili depolama ile birlikte gelir. Vanilya versiyonu, 13 megapiksellik çift arka kamera kurulumuna ve 2 megapiksel sensöre sahiptir. Üst düzey model, 3GB RAM ve benzeri 32GB depolama alanıyla birlikte gelir. 13 megapiksellik, 2 megapiksellik üçlü arka kamera kurulumu ve ek bir 5 megapiksel sensör ile birlikte gelir.

Şimdi ikinci telefonla ilgili çok fazla bilgimiz yok. Ancak bir Helio G85 yonga setiyle geleceğini biliyoruz. İkinci telefon Redmi 9 Prime ile rekabet edecek. Micromax, daha iyi bir anlaşma yapmak için bir FHD + ekran ve cazip bir fiyat kullanmak zorunda kalacak. Spekülasyonlar, Hindistan’da her iki telefonun fiyatlandırmasının 7.000 INR (~ 95 $) ve INR 15.000 (~ 204 $) arasında yapılacağını gösteriyor. Micromax’ın pazarı geri alabileceğini ve telefonlarını agresif fiyatlarla piyasaya süreceğini umalım.

Micromax pazarı nasıl tekrar kazanabilir?

Micromax’ın piyasayı tekrar kazanabileceği 2 şey var. Öncelikle rekabetçi fiyatlar vererek şirketin sadık hayran kitlesini kendinize çekin. İkincisi, stok Android. Stok Android’i sunan bir şirketi belirtin. Nokia? Nokia, dahili bileşenlere odaklanan bir şirket değildir, bu nedenle bu Micromax için altın bir fırsattır. Stok Android ile iyi dahili öğeler verin ve bu mükemmel bir kombinasyon!

Ayrıca Okuyun: POCO X3 NFC KUTU AÇMA VE GÖSTERİMLER

.

2020'de Micromax yeni telefonlarMicromaxMicromax 2020Micromax INMicromax yeni cihazlar 2020