Mi Fit v4.4.0 Güncellemesi Mi Band 4, Band 5’e Yeni Özellikler Getiriyor

Mi Fit v4.4.0 Güncellemesi Mi Band 4, Band 5’e Yeni Özellikler Getiriyor, Mobil Destek

Xiaomi kısa süre önce Mi Band 5’in küresel pazara geldiğini duyurmuştu. Çin versiyonu daha önce bant aracılığıyla kamera deklanşör düğmesini etkinleştiren bir güncelleme almış olsa da, Mi Band 5’in küresel versiyonu zaten bu işlevselliğe en başından beri sahipti. Şimdi, Mi Band 5 ve önceki nesil akıllı bandı: Mi Band 4, Mi Fit v4.4.0’ın gelmesiyle yeni bir güncelleme almaya başladı. İşte bu yeni Mi Bantlarındaki en son güncelleme hakkında her şey:


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Mi Fit v4.4.0 Güncelleme Değişiklikleri:

Mi Fit uygulamasının en son sürümü artık Google Play Store’da çıktı; yani Android kullanıcıları artık uygulamalarını hemen güncelleyebilir; oysa iOS kullanıcılarının güncellemenin görünmesi için yine de bir süre beklemesi gerekecek. En son güncellemeyle, v1.0.1.32 Mi Band 5 için piyasaya sürülmeye başladı; Bu, daha önce akıllı olan fitness takipçisine iki büyük yeni özellik getiriyor. Bant artık egzersizi otomatik olarak algılayabilir ve egzersiz moduna geçiş yapabilir. Xiaomi, akıllı bantta mevcut egzersiz modunuzu algılayabilen ve açabilen yeni bir otomatik hareket algılama özelliğine sahiptir. Bu yeni özellik, antrenmanlar sırasında egzersiz modunu açmayı unutan kişiler için kullanışlı olabilir. Honor Magic Watch 2 gibi akıllı saatler ve akıllı bantlar zaten benzer bir özelliği görmüşlerdi.

Mi Fit v4.4.0 Güncellemesi Mi Band 4, Band 5’e Yeni Özellikler Getiriyor, Mobil Destek

Ek olarak, saat yüzleri menüsü artık ekrana basılı tutularak açılabilir. Saat yüzlerinin kolayca değiştirilebileceği yer burasıdır. Tüm bu yeni özellikler şuraya gidilerek etkinleştirilebilir Ayarlar -> Diğer seçenekler. Üstelik en son güncellemeyle hem Mi Band 4 hem de Band 5 izleyicilerinde saat yüzleri için yeni bir pil yüzdesi göstergesi var. Güncelleme şimdi her iki akıllı bant için tüm büyük ülkelerde yayılmaya başladı. Mi Fit v4.4.0 uygulaması ile Mi Band 4, Band 5 artık eşleştirilmiş akıllı telefon kullanılarak güncellenebilir.

Hatırlamak gerekirse, Mi Band 5 daha önce 2.5D çizilmeye dayanıklı cam, açık havada koşu, yürüyüş, bisiklet, kapalı alanda koşu, yüzme, egzersiz, kapalı bisiklet, eliptik makine dahil 11 spor modu olan 1,1 inç AMOLED ekranla piyasaya sürüldü. ip atlama, yoga, kürek makinesi; Bluetooth 5.0, 125mAh pil, 5atm su direnci ve daha fazlası; NFC olmayan model için CNY 189 (yaklaşık 27 $) ve NFC sürümü için CNY 229 (yaklaşık 32 $).

Kaynak

.

Mi Band 4Mi BAnd 5