MI BAND 5, 1.0.1.84 YAZILIM GÜNCELLEMESİNİ ALMAYA BAŞLADI

MI BAND 5, 1.0.1.84 YAZILIM GÜNCELLEMESİNİ ALMAYA BAŞLADI, Mobil Destek

Xiaomi, kısa süre önce Mi Band 5’in küresel pazara geldiğini duyurmuştu. Çince versiyonu daha önce bant aracılığıyla kamera deklanşör düğmesini etkinleştiren bir güncelleme sunumu almış olsa da; Mi Band 5’in küresel versiyonu zaten en başından beri bu işlevselliğe sahipti. Daha önce MiFit V4.4.0 güncellemesiyle Mi Band 5 ve Mi Band 4; yeni özellikler getiren yeni bir güncelleme almıştı. Bugün, Mi Band 5 yeni bir güncelleme v1.0.1.84 almaya başladı Yeni Mi Band 5’teki en son güncelleme hakkında her şey burada:

Xiaomi’nin en son Mi Smart Band 5’i şimdi 1.0.1.84 aygıt yazılımı sürümüne genişletildi. En son güncelleme, performansını artırarak ve bilinen bazı hataları ortadan kaldırarak grubun genel kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Önceki güncelleme, antrenman modunuzu otomatik olarak tanıyan ve buna göre hareket eden otomatik antrenman algılama özelliğini getirse de, yeni güncelleme çok fazla yenilik getirmiyor. Kullanıcılara göre güncelleme, izleme işlevlerine doğruluk getirmiş ve bazı özelliklerde genel hızı artırmıştır.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

1.0.1.84 aygıt yazılımı sürümü ile geliştirilmiş REM uyku özelliği iyileştirme görüyor. Başlangıçtan bu yana, uyku düzeni veya kullanıcılar tarafından bildirilen REM Uyku verileriyle ilgili büyük veya küçük bir sorun görmedik. İlginç bir şekilde, kullanıcılar kalp atış hızı izleme ve adım sayacı ile daha iyi sonuçlar bildiriyor.

MI BAND 5, 1.0.1.84 YAZILIM GÜNCELLEMESİNİ ALMAYA BAŞLADI, Mobil Destek

Yeni güncelleme şu anda Endonezya’da kullanıma sunuluyor ve yakında diğer ülkelerde de önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak. Her zamanki gibi, önce Mi Fit uygulamasını en son sürüme güncellemelisiniz. Mi Smart Band 5, güncellendikten sonra yeni 1.0.1.84 güncelleme sürümünü yüklemeye hazır olmalıdır.

MI FIT V4.4.0 GÜNCELLEME DEĞİŞİKLİKLERİ:

Mi Fit uygulamasının en son sürümü artık Google Play Store’da çıktı; yani Android kullanıcıları artık uygulamalarını hemen güncelleyebilir; oysa iOS kullanıcılarının güncellemenin görünmesi için yine de bir süre beklemesi gerekecek. En son güncellemeyle, v1.0.1.32 Mi Band 5 için piyasaya sürülmeye başladı; Bu, daha önce akıllı olan fitness takipçisine iki büyük yeni özellik getiriyor. Bant artık egzersizi otomatik olarak algılayabilir ve egzersiz moduna geçiş yapabilir. Xiaomi, akıllı bantta mevcut egzersiz modunuzu algılayabilen ve açabilen yeni bir otomatik hareket algılama özelliğine sahiptir. Bu yeni özellik, antrenmanlar sırasında egzersiz modunu açmayı unutan kişiler için kullanışlı olabilir. Honor Magic Watch 2 gibi akıllı saatler ve akıllı bantlar zaten benzer bir özelliği görmüşlerdi.

Hatırlamak gerekirse, Mi Band 5 daha önce 2.5D çizilmeye dayanıklı cam, açık havada koşu, yürüyüş, bisiklet, kapalı alanda koşu, yüzme, egzersiz, kapalı bisiklet, eliptik makine dahil 11 spor modu olan 1,1 inç AMOLED ekranla piyasaya sürüldü. ip atlama, yoga, kürek makinesi; Bluetooth 5.0, 125mAh pil, 5atm su direnci ve daha fazlası; NFC olmayan model için CNY 189 (yaklaşık 27 $) ve NFC sürümü için CNY 229 (yaklaşık 32 $).

.

mi bandMi BAnd 5xiaomi