Meizu 18 Max 5G, Snapdragon 875, 3K OLED ve 120W hızlı şarj ile görüntülendi

Meizu 18 Max 5G, Snapdragon 875, 3K OLED ve 120W hızlı şarj ile görüntülendi, Mobil Destek

Meizu bir zamanlar en dikkate değer Çinli akıllı telefon üreticilerinden biriydi ancak son birkaç yılda yer kaybetti. Şirket, küresel pazarlarda ve Çin’de sağlam bir marj kaybetti. Çinli firma rekabetin üstesinden gelemedi ve müşterileri için uygun yazılım desteği sağlamakta zorlandı. Buna rağmen şirket, amiral gemisi segmentindeki yatırımını sürdürdü. Bu yıl Meizu 17 serisine sahiptik, ancak cihazlar Avrupa’daki COVID-19 salgınının ortasında geldi. O zamandan beri Meizu hakkında pek bir şey duymadık. Şimdi, yeni bir sızıntı, Meizu 18 Max 5G olarak adlandırılan yeni bir amiral gemisinin bazı özelliklerini ortaya çıkardı. Qualcomm Snapdragon 875 ve 120W hızlı şarj teknolojisi ile umut verici görünüyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Meizu 18 Max 5G – Okkalı 120W kablolu şarj ile Snapdragon 875

Meizu 18 Max 5G, Snapdragon 875, 3K OLED ve 120W hızlı şarj ile görüntülendi, Mobil Destek

Sızıntıya göre, Meizu 18 Max adlı yeni amiral gemisi Qualcomm’un Snapdragon 875 SoC’sini paketleyecek. Yeni yonga seti 5nm üretim sürecini temel alacak ve en az bir güçlü Cortex-X1 çekirdeğine sahip bir Octa-Core mimarisine sahip olacak. Bu özel çekirdek, performansta etkileyici bir artış getirecek. Cortex-A78’den% 22 daha hızlı ve Cortex-A77 çekirdekli cihazlardan% 30 daha iyi. Gelecek vaat eden yeni nesil yonga setinin yanı sıra, telefon UFS 3.1 Depolama ve LPDDR5 RAM’i de paketleyecek. Sızıntılara göre bu, bir 2021 telefonundan beklediğimiz her şeyi getiren bir amiral gemisi.

Ekran bile umut verici, sızıntıya göre 3K OLED ekrana sahip olacağız. Bu panelde 31 MP selfie kamera için delikler, çentikler veya çerçeveler yoktur. Görünüşe göre Meizu, ekran içi kamera selfie trendine atlayan ikinci Çinli şirket olacak. Cihazın arka tarafında ZEISS lensli 64MP ana kamera bulunuyor. Burada dairesel bir kamera şeklimiz var. Sızan görüntü aynı zamanda devasa 120W hızlı şarj teknolojisini de ortaya koyuyor. Bu, kablolu şarj içindir, kablosuz şarj özellikleri söz konusu olduğunda, cihazlar 45W kablosuz şarj desteği ile de etkileyicidir. Hızlı bir karşılaştırma için Meizu 17, sadece 30W kablolu şarj ve 27 kablosuz şarj getiriyor. Diğer söylentiler arasında çift stereo hoparlör (kulaklık, ikincil bir hoparlör görevi görmelidir), oyun için çift doğrusal titreşim motoru bulunur. İkinci özellik, Meizu 17 serisinin piyasaya sürülmesinden bu yana Meizu’nun gurur duyduğu bir şey. Umarım telefon, kutudan çıkar çıkmaz Android 11 ve elbette yukarıda çalışan güncellenmiş bir FlymeOS sürümü ile birlikte gelir.

Elbette, bu sızdırılmış görüntüyü bir tutam tuzla almalıyız. Cihaz umut verici görünüyor ve Meizu’dan gelen bu kadar ümit verici özelliklerin görülmesi oldukça beklenmedik bir durum. Ne de olsa, şirket artık günlerinin en iyi yerinde değil. Bu cihaz hakkında daha fazla şey duymak biraz erken olabilir, ancak bununla ilgili daha fazla haber için gözlerimizi açık tutacağız.

.

120W hızlı şarjAslanağzı 875Meizu 120W hızlı şarjMeizu 17 serisiMeizu 18 MaxMeizu 18 Max 5GMeizu 18 Max 5G özellikleriMeizu 18 Max 5G sızıntısıMeizu 18 Max Aslanağzı 875Meizu 18 serisiMeizu akıllı telefonlarMeizu ÇinMeizu Haberleri