LG Wing, BOGO Anlaşmasıyla Birlikte T-Mobile’a Geldi


LG Wing, iki ekranlı alışılmadık bir çoklu görev akıllı telefon. Şimdi, T-Mobile akıllı telefonu da alıyor. Artık LG Wing 5G’yi doğrudan taşıyıcıdan alabilirsiniz. 5G bir cihaz olan LG’nin el cihazı, T-Mobile’ın düşük bant (600 MHz) ve orta bant (2,5 GHz) 5G ağlarını destekler. T-Mobile’ın tüm bilgileri ve BOGO anlaşmasını inceleyelim.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


T-Mobile, LG Wing için BOGO anlaşmasını sunuyor. Cihaza çok dikkat çekecek. LG Wing’de BOGO (Bir tane satın alın, bir bedava kazanın) fırsatı, cihaz takası veya yeni bir hat hizmeti olmadan gelir. İlk cep telefonunun 24 aylık ekstre kredisi tamamlandıktan sonra ikincisi ücretsiz olarak verilecek. Bununla birlikte, gelecekte hizmeti durdurursanız kalan tutarı ödemeniz gerekecektir.

Öte yandan, cihazı 999 dolardan alabilirsiniz. Verizon ile aynı fiyattır. Önden bin dolar ödemek mümkün değilse, 24 ay taksitle 41,67 $ / ay 0 $ peşin ödeme ile alabilirsiniz. LG Wing 6 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak. Renk seçenekleri arasında Aurora Grey ve Illusion Sky bulunuyor. T-Mobile’ın 600 MHz ve 2,5 GHz 5G spektrumunun yanı sıra, cihazın neler sunabileceğine bir göz atalım.

LG Wing Özellikleri

LG Wing çift ekranla birlikte gelir. Arka ikinci ekran yok. Ancak ikinci ekran, birincil ekran döndürüldüğünde ortaya çıkar. Birincil ekran 6,8 inçtir. İkincil ekran 3,9 inç iken. Her ikisi de OLED Panellerdir. İkincil ekran, çoklu görevlerde yardımcı olmanın yanı sıra akıllı telefona bir gimbalın güçlerini verir.

LG Wing

Akıllı telefon, üçlü bir arka kamera kurulumuyla birlikte gelir. 64 megapiksel birincil, 13 megapiksel ultra geniş ve 12 megapiksel ultra geniş sensör içerir. Gyro-EIS teknolojisine sahip akıllı telefondan bazı stabilize edilmiş videolar bekleyin. Ön tarafta, 32 megapiksellik motorlu bir açılır kamera bulacaksınız. Akıllı telefon, Snapdragon 765G yonga setinden güç alıyor. 8 GB’a kadar RAM ve 256 GB dahili depolama seçenekleriyle birlikte gelir.

Ne yazık ki, akıllı telefon küçük bir 4.000 mAH bataryaya güveniyor. Pilin devasa bir ekran ve 5G bağlantısı ile nasıl olacağını görmek ilginç olacak. Çılgın bir hızlı şarj teknolojisi de yok. Bununla birlikte, Hızlı Şarj 4.0+ ve kablosuz şarj seçeneklerine sahip olursunuz. Genel olarak, akıllı telefon yeni bir şeydir ve çoklu görevler için yapılmıştır. Aşağıdaki yorumlar bölümünde T-Mobile’ın LG Wing anlaşması hakkındaki görüşlerinizi bize bildirin.

Ayrıca Oku: SNAPDRAGON 875, SIZDIRILMIŞ ANTUTU LİSTESİNDE 847.868 PUAN PUANI

.

LG WingLG Wing T-MobileLG Wing T-Mobile BOGOLG Wing T-Mobile BOGO Anlaşması ayrıntılarıLG Wing T-Mobile Fiyat