LG Rollable Phone Mart 2021’de geliyor


Kısa bir süre önce LG, katlanabilir ekrana sahip ilk TV’sini tanıttı. Şimdi, şirket bu konsepti akıllı telefon dünyasına getirmek için ilerliyor. Yakın tarihli bir rapora göre şirket, Mart 2021’de bu yeni amiral gemisini döndürülebilir bir ekranla tanıtacak. Ancak, daha önce klasik bir amiral gemimiz olacak. Son raporlara göre, şirket 2021’i başlatmak için iki projeye odaklanacak – Rainbow ve B Projesi. İlki, V serisi için manevi bir halef olması gereken klasik bir amiral gemisi. B Projesi, LG Rollable telefon anlamına gelir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


İlginçtir ki, her iki cihaz da LG Explorer Projesi’nin bir parçası. Bu seri, 2020’nin en havalı cihazlarından biri olan LG Wing’i kesinlikle getirdi. B Projesi benzer bir yaklaşıma sahip olacak çünkü ekranının bir kısmı kompaktlık için sarılacak, ancak daha büyük ekran boyutları için kullanım sırasında kullanıma sunulacak. Şirket, Wing duyurusunun sonunda bu özel cihazla zaten dalga geçti. Şirket, döndürülebilir ekranı gibi, gelecek ürün için beklenti ve heyecan oluşturmak istiyor.

2021’in 1. çeyreğinde iki LG amiral gemisi geliyor

LG Rollable Akıllı Telefon Çok Yakında - Gizbot Haberleri

LG Rainbow, 2021’in ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak. İlk iki ayda LG Rollable telefon Mart ayında gelecek. The Elec’e göre LG, bu yıl yaklaşık 26 milyon akıllı telefon göndermeyi bekliyor ve önümüzdeki yıl için daha fazlasını hedefliyor. Şirket, 2021’in 4. çeyreğinin sonuna kadar yaklaşık 30 milyon adet satmayı planlıyor. Elbette, şirketin özellikle son yıllardan akıllı telefon pazarında yer kaybetmiş bir marka için cesur istekleri var.

Explorer projesi hakkında LG bildirimi:

“Explorer Projesi yalnızca yenilikçi tasarımlarla keşfedilen yeni kullanılabilirliğe odaklanacak, LG’nin yeni Universal Serisi ise şirketin LG VELVET gibi tüketici yaşam tarzlarına odaklanan rekabetçi cihazlar serisi olacak.”

Orta ve düşük seviye segment söz konusu olduğunda, yakın tarihli bir rapor, şirketin tasarım ve üretim için ODM’lerle ortaklık yapacağını belirtiyor. Diğer bir deyişle, 2021’de Q serisinden ve hatta Velvet serisinden cihazların getirilmesinden ODM’ler sorumlu olacak. LG yalnızca gelecekteki amiral gemilerini tasarlayacak ve geliştirecek. Bu stratejinin başarılı olup olmayacağını merak ediyoruz. LG, akıllı telefonlarını yeniden canlandırıyor olabilir, ancak fiyatlandırma stratejisini, özellikle orta sınıf departmanında yeniden düşünmesi gerekiyor.

.

LGLG 2021 amiral gemileriLG Akıllı TelefonlarLG amiral gemileriLG GökkuşağıLG Kadife 2LG katlanabilir ekranLG katlanabilir telefonLG RollableLG V SERİSİ