LG, LG Velvet 2 gibi yeni telefonlar üretmek için ODM’lere bahse girecek


LG, LG G serisini LG Velvet’in lehine bırakarak bu yıl akıllı telefon işini temelde yeniden keşfetti. Cihaz, 5G’li iki varyant ve 2018’in Snapdragon 845 yonga setini kullanan bir LTE varyantı olduğundan oldukça kafa karıştırıcı. Ancak Velvet 2 zaten planlarda olduğu için firmanın bununla iyi sonuçlar elde ettiğini düşünüyoruz. Velvet dışında şirket, kesinlikle bu yıl piyasaya sürülen en havalı telefonlardan biri olan LG Wing’i de tanıttı. Şimdi, firma ODM’lerle ortaklık kurarak işini genişletmek istiyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


LG, önümüzdeki yıl ODM’lerle bağlarını genişletmek istiyor. Hatırlarsanız, şirketin 2018’deki akıllı telefonlarından bazıları aslında ODM’ler tarafından yapıldı. Şimdi, Güney Kore’den gelen bir rapor, şirketin önümüzdeki yıl ODM’lerden daha fazla cihazı dış kaynak olarak kullanacağını belirtiyor. Bu, olası LG Velvet 2’yi içerir.

LG Velvet: data de lançamento, notícias ve recursos

LG Velvet 2, bir ODM’nin elinden gelebilir

TheElec’in bir raporuna göre, ODM’ler 2021’de daha fazla akıllı telefon üretecek. Raporda açıkça belirtiliyor ki, 2021’e kadar. Görünüşe göre, ODM’ler LG’nin Akıllı Telefon üretiminin% 70’ini oluşturacak. ODM’nin anlamını bilmiyorsanız, Orijinal Tasarım Üreticisi anlamına gelir. Nihayetinde diğeri tarafından satılan bir ürünü tasarlayan ve üreten bir şirkettir. Diğer bir deyişle, bir sonraki LG Velvet aslında LG ellerinde değil, bir ODM tarafından yapılacak.

Şu anda LG’nin Çin’deki Wingtech, Huaqin ve Longcheer gibi bazı ODM ortaklarıyla güçlü bağları var. Yeterince ilginç bir şekilde, rapor ayrıca LG’nin 2018’de ODM aramaya başladığını belirtiyor. İki yıl önce, LG akıllı telefonların sadece% 10’u sözleşmeli şirketler tarafından üretiliyordu. Sayı kademeli olarak 2019 ve 2020’de% 30’a,% 60’a yükseldi. Görünüşe göre LG planları gayet iyi gidiyor ve şirket ODM’ler sayesinde pazardaki varlığını genişletebilir. Elbette, bunun başarılı bir strateji olup olmayacağını sadece zaman gösterecek.

LG yalnızca amiral gemisi Rainbow’u ve döndürülebilir bir akıllı telefonu üretecek

Şirket, LG Velvet 2’nin yanı sıra, LG Q92 ve LG Stylo’nun haleflerini de önümüzdeki yıl duyuracak. Görünüşe göre, bu cihazlar da ODM’ler tarafından yapılacak. Şimdiye kadar, LG’nin önümüzdeki yıl ürettiği tek cihazlar amiral gemisi Rainbow ve kod adı B Project olacak. Rainbow, üst düzey Snapdragon yonga seti, 5G ve diğer zorlayıcı özelliklerle LG V serisinin ruhani halefi olacak.

Yeni stratejinin 2021’de nasıl performans göstereceğini merak ediyoruz.

.

LGLG Akıllı TelefonlarLG GökkuşağıLG KadifeLG Kadife 2LG Kadife 2 5GLG katlanabilir ekranLG'nin ODM'lerle ortaklığıODM'ler