LeEco Yeni Akıllı TV’leri Lanse Etti Ama Henüz Yeni Bir Akıllı Telefondan Haber Yok


Hepimiz Le Eco için sonun henüz göründüğünü düşündük, ancak Çin teknoloji devi birdenbire 10 yeni ürün çıkardı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


LeEco’nun mali sorunları iyi bir şekilde belgelenmiştir ve şirketin önemli miktarda yatırım alabileceğine dair son haberlerle bile, hepimiz onlardan yeni bir şeyin ortaya çıkmasının birkaç ay olacağını düşündük, birkaç gün değil!

LeEco’nun Çinli hayranları, LeEco’nun iç pazar için bir avuç yeni akıllı dijital TV piyasaya sürdüğü haberi ile ödüllendirildi. Yeni bir LeEco telefonu umanlar, yeni bir akıllı telefonun ortaya çıkmadığını duyunca hayal kırıklığına uğrayacaklar ve bu, şirketin yeni liderliği altında olduğu için mevcut LeEco planının bir parçası gibi görünüyor.

Neyse, yenilenen teknoloji şirketinin bugün neler yayınladığına bir göz atalım.

Oturma odalarımızda iyi büyüklükte bir akıllı Tv olmasını sevenler için artık 40 – 65 inç arasında değişen TV şeklinde birkaç yeni seçeneğimiz var. Yeni seri, aile kullanımı için tasarlanmıştır ve tamamen açık kaynaklı bir işletim sistemi üzerinde çalışır.

TV’ler X40L / X43L / X50L / X55L / X65L olarak adlandırılır ve ekran boyutları ve fiyatları temel model için 1899 Yuan’dan 65 inçlik serinin tepesi için 5799 Yuan’a kadar değişir.

Serideki diğer özellikler arasında HDR teknolojisi ve dört çekirdekli Motor işlemcileri bulunur. TV’nin her versiyonu ayrıca 16 GB dahili belleğe sahip ve LeEco’nun TV ekranlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış EUI 6.5 işletim sistemini çalıştırıyor.

.

akıllı televizyonbaşlatmakLeEco