Lansman öncesinde daha fazla Meizu MX4 haberi


Meizu MX4’ün piyasaya sürülmesinden önce daha fazla sızdırılmış ekran görüntüsü, yeniden tasarlanmış bir kamera uygulamasını gösteriyor ve davetiyeler alaşım bir gövdeye işaret ediyor mu?


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Meizu’nun Meizu MX4’ün lansmanı için resmi duyurusunun ardından, şirketin yakında çıkacak cihaz lansmanlarına ilişkin sızıntılar ve haberler durmadı.

Bugün sızdırılan yeni bir ekran görüntüsü, en yeni Meizu için yeniden tasarlanmış bir kamera uygulamasını gösteriyor. Resmin Meizu MX4 Pro modelinden geldiğine ve daha önce inanılan 1532 x 2560’dan biraz daha düşük olan 1536 x 2502 çözünürlüğe sahip olduğuna inanılıyor. İlginç bir şekilde uygulama, fotoğrafları 15:9 oranında çekme seçeneği sunuyor. telefon için ekran oranı ipucu.

Uygulamaya değil ayarlara baktığımızda, ikinci kaydırıcının ortada ayarlandığını ve 8 mega piksellik bir fotoğraf oluşturduğunu görüyoruz. Hala çok fazla ayar var ve ilk sızıntılarda gördüğümüz gibi MX4 Pro, Sony 20,7 mega piksel sensöre sahip olabilir.

mx4 flyme kamera uygulaması

Eksik görünen şey, 4K’da video çekme seçeneğidir, ancak bu, özelliği dışlamaz.

Resmin üzerine Meizu, “Yüksek Düşün” lansmanına fiziksel davetiyeyi de göndermeye başladı. Bu sefer Meizu, metalden yapılmış küçük bir gümüş yapboz yaptı. Alaşım gövdeli Meizu MX4 için olası bir ipucu? Bekleyip görelim.

[ Meizu ]

.

başlatmakDavet etMeizu HaberleriMX4sızdırılmış