Kunpeng İşlemcili Huawei PC Yakında Piyasaya Sunulacak


Huawei hala sonuçta takılı kalsa da, şirket onu askıya almadı. Çeşitli işler hala tüm hızıyla devam ediyor. Diyelim ki, şirketin ilk masaüstü bilgisayarıyla ilgili çeşitli haberler duyuyoruz. Ve şunu da söylemeliyiz ki, akıllı telefon alanındaki zorlukları ne olursa olsun, yaklaşan Huawei PC büyük ilgi gördü.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bir Weibo blog yazarına göre, Huawei PC Kunpeng’in lansmanı köşede değil. Birçok şirketin, özellikle de işletmelerin ve kurumların zaten test ettiği ortaya çıktı. Geçen yıl kullanmaya başladılar. Hem masaüstü bilgisayarlar hem de hepsi bir arada aygıtlar test edildi.

Huawei PC Kunpeng

Blogcu, paylaştığı bilgilerin yanı sıra, Huawei PC’nin (Kunpeng) kısmi bir casus fotoğrafını da yayınladı. Mavi bir USB 3.0 bağlantı noktasının yanı sıra “Powered By Kunpeng” yazan bir çıkartma olduğu açıkça görülüyor (neden Çince değil?)

Tipster, Huawei Kunpeng PC’nin 20’den fazla ille işbirliği yaptığını ve endüstriyel zincir ve üretim hattının da tam ateş altında olduğunu iddia ediyor. Bu yılın sonuna kadar ülkedeki tüm illerin üretim üslerine ve sanayi zincirlerine sahip olması bekleniyor.

Daha da heyecan verici olan, Kunpeng yongalarının üretiminin kesintiye uğramamasıdır. Bu, tüm sanayi zincirinin ve üretim hattının yerelleşmesinin açıldığını açıkça göstermektedir.

Huawei PC Özellikleri

Huawei Kunpeng PC ile ilgili olarak birçok kullanıcıdan sızıntılar aldık. Bilgiler, ilk sürümün kendi geliştirdiği 24 çekirdekli Kunpeng işlemci, 8 GB dizüstü bilgisayar belleği, 512 GB Samsung SSD ve AMD’nin Radeon 520 grafik kartını kullandığını gösteriyor. Ayrıca, bu işlemcinin çok çekirdekli performansının dahili açıklaması, i9-9900K’ninkinden biraz daha iyidir. Bu masaüstü, yalnızca devlet ve kurumsal müşteriler içindir. Yerel bir UOS sistemi ile donatılmıştır ve Windows’u yükleyemez ve çalıştıramaz.

Huawei ayrıca bu masaüstünü 23,8 inç ekranla donattı. İkincisi,% 70 NTSC renk gamına ve 1920 * 1080 çözünürlüğe sahiptir.

Daha önce, bir Twitter habercisi Huawei Masaüstü ile ilgili neredeyse her şeyi açıkladı. Sade ve ticari bir tasarıma sahiptir. Önde üç USB-A ve bir USB-C bağlantı noktası ve bir kulaklık bağlantı noktası vardır. Ayrıca bir optik sürücü ile birlikte gelebilir. Arka G / Ç panelinde dört USB-A arabirimi, bir ağ kablosu arabirimi ve bir VGA arabirimi vardır.

.

Huawei PCKunpengUOS