Koolnee K1 Trio: Kutudan Çıkarma ve İlk İzlenimler


Gelmesi biraz zaman aldı ama sonunda geldi. Bu konuda biraz geciktiğimizi biliyoruz, ancak gümrük ve yasal engeller paketin önüne ve dolayısıyla gecikmeye girdi. Koolnee K1 Trio, uygun bir bütçeyle Xiaomi Mi Mix’iniz olmayı vaat ediyor. UPS, üç taraftan çerçevesiz olan üç çerçevesiz ekrandır. Bu yüzden buna K1 Trio deniyor. On yıllık köklü bir üretici olan Koolnee’den gelen ürün, Koolnee K1 ile birlikte portföylerindeki birinci sınıf ürünlerden biridir. Koolnee, Çin dışında pek tanınmıyor, ancak “Beklentilerin Ötesinde” sloganıyla şirketin Asya’daki diğer ülkelere de açılma planları var.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Koolnee K1 Trio

Koolnee K1 Trio: Kutudan Çıkarma

Aldığımız inceleme birimi, üstünde sadece basit bir Koolnee markası bulunan düz beyaz bir kutu içinde geldi. Bu kadar. Kutunun üstünde herhangi bir renk veya telefon resmi yok. İçeride telefonun kendisi, standart bir duvar şarj cihazı ve bir mikro USB adaptörü ve bazı kitapçıklar ve kılavuzlar var. Telefonda önceden uygulanmış bir ekran koruyucu olmasına rağmen arka kapak yok. Oh, ayrıca bir SIM çıkarma aracı da alıyorsunuz. Kutudan çıkarma deneyimi için hemen hemen bu kadar.

Koolnee K1 Trio

Koolnee K1 Trio: İlk İzlenimler

Koolnee K1 Trio için ilk izlenimlerim “Vay canına, bu harika bir yapı ve tasarım” gibiydi. Yaklaşık 250 $ ‘a, kesinlikle dikkatleri üzerine çekecek birinci sınıf parlak ve parlak bir yapı elde edersiniz. Biliyorum çünkü benimki yaptı. Koolnee K1 Trio için iki renk seçeneği bulunmaktadır. Aldığım inceleme birimi soğuk Mavi rengiydi. Galaxy S9’daki Mercan Mavisini biraz anımsatıyor. Diğer tüm mavi renklerden farklı görünüyor ve kalabalığın arasından sıyrılıyor. Ancak ön taraf, arkadan farklı bir mavi tonuna sahip.

Ayrıca, telefonun tamamen metal yapısı, arkada telefonu tutmayı kolaylaştıran kavisli kenarlarla birlikte gelir. Arka kameraların kasanın üzerine yükseldiğini ve küçük bir çıkıntı oluşturduğunu da görebiliyordum. Yakışıklı ayrıca yine tamamen metalden yapılmış yivli kenarlara sahiptir.

Koolnee K1 Trio

Ön kısımda Koolnee’nin 6,0 inç Full-HD + ekranın üstünde 4D Glass dediği şey var. Ve bu minimal çerçevelerle iyi görünüyor, söylemeliyim. Üst kısımda, kulak parçasını ve birkaç sensörü barındıran çok ince olmasına rağmen bir çerçeveye sahip olduğunu belirtmek gerekir. Yine de, telefonun ön tasarımı harika görünüyor ve görünüşüne bayılacaksınız. Alt çene bir parmak izi okuyucuyu barındırdığı için biraz kalındır. Ama yine de Maze Alpha gibilerinden daha küçük. Özellikle ön parmak izi okuyucuyu sevdiğim için alt çerçeveyi pek umursamadım.

Öte yandan, benim için oldukça garip bir deneyim olan 8MP selfie shooter da altta. Mi Mix’i veya altta selfie kamerası olan başka bir telefonu kullandıysanız, ne demek istediğimi anlıyorsunuz.

Koolnee K1 Trio

Ayrıca, Koolnee K1 Trio’yu biraz ağır buldum. Bu, bir Redmi Note 5 Pro kullandıktan sonra bile. Telefonun, bu aralıktaki çoğu telefondan açıkça daha ağır olan 214 gram ağırlığında olduğunu fark ettim. Bunun 4,200mAh meyve suyu paketi ve metal yapıdan kaynaklandığını anlayabiliriz. Arka taraf, arka tarafta lekeler ve parmak izleri almaya çok yatkındır, bu nedenle istemiyorsanız yanınızda bir bez bulundurmanız gerekecektir.

Güç düğmesi sağ taraftayken ses düğmeleri solda ve telefonu yatay modda kullandığınızda bu biraz sorunlu olabilir. Düğmeler, özellikle ses düğmesi biraz titriyor, ancak iyi çalışıyorlar.

İşte cihazla ilgili ilk izlenimler ve tasarıma genel bakış bu kadar. Yakında Koolnee K1 Trio’nun çeşitli yönleri hakkındaki derinlemesine düşüncelerimizi yazacağımız tam inceleme için bizi izlemeye devam edin.

.

Koolnee K1 Trioyorumlar