Katlanabilir Huawei Mate X2 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı


Uzun süredir kaderi söz konusu olan katlanabilir akıllı telefon Huawei Mate X2’nin yeni nesli, Çinli teknoloji devinin yüzleşmek zorunda olduğu tüm zorluklara rağmen yine de piyasaya sürülmeye yaklaşıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Katlanabilir Huawei Mate X2 hakkında yeni detaylar

Bu, cihazın 3C düzenleyici veritabanında sertifika geçmesi ile kanıtlanır; tanınmış sızıntı bulucu Digital Chat Station tarafından bildirildiği gibi. Açıklamaya göre Mate X2, yakın zamanda tanıtılan Mate 40 serisinin en iyi modellerinde olduğu gibi 66W hızlı şarj desteği alacak.

Raporlara göre, cihaz bir 8.03 ″ ana OLED ekran, 6.45 ″ ek; ve amiral gemisi 5nm Kirin 9000 yonga seti performanstan sorumlu olacak. Huawei Mate X2’nin ilk çıkış tarihi hala bilinmiyor; ancak veri tabanı düzenleyicilerine kaydı yakın bir duyuru hakkında konuşabilir.

Huawei, Mate 40 Pro’ya olan güçlü talebi karşılamıyor

Çinli şirket şu anda küresel pazarda çok rahatsız edici bir durumda. Ve herkes zaten sebebini biliyor. Ancak ABD dışındaki bazı pazarlarda, markanın çok sayıda hayranı var ve akıllı telefon pazarında lider. Amerika Birleşik Devletleri’ni 5G teknoloji sektöründe lider yapma hedefini belirleyen Beyaz Saray yetkililerinin markaya yönelik son yaptırımları, Huawei cihazlarının son dönemde popüler olmasına katkı sağladı.

Vatanseverlik duygusuyla hareket eden Çinliler, aktif olarak Huawei cihazlarına geçmeye başladı; sadece akıllı telefon endüstrisinin zirvesinde kalmasına değil, aynı zamanda bu yılın ikinci çeyreğinde dünya çapında en iyi akıllı telefon üreticisi olmasına izin verdi. Şirket geçtiğimiz günlerde Huawei Mate 40 serisini tanıttı; ve hattın anavatanında çok popüler olacağına inanmak için her türlü neden var.

Çin’de Huawei Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro + almanın imkansız olduğuna dair bir mesaj geldi; ve hepsi kıtlıktan kaynaklanıyor.

Şirketin üretim tesisleri, bu modellere yönelik artan talebe ayak uyduramadı. Huawei, yeni cihazlara olan yüksek taleple başa çıkamayacağını doğruladı. Büyük olasılıkla sorun, Çinli şirketin sınırlı miktarda Kirin 9000 yongasına sahip olmasından kaynaklanıyor; ve gemide bulunan birçok cihazı serbest bırakmayı göze alamaz.

.

Huawei Mate X2Huawei Mate X2 ayrıntılarıHuawei Mate X2 katlanabilir akıllı telefonHuawei Mate X2 özellikleriHuawei Mate X2 sızıntılarıHuawei Mate X2 Tasarımı