İşte yakında çıkacak Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro’nun ilk canlı fotoğrafı


Daha önce Samsung’un Galaxy S21 serisini Ocak ayında tanıtacağı bildirilmişti. Ek olarak, Xiaomi’nin önümüzdeki yılın başlarında amiral gemisi serisi Xiaomi Mi 11’in lansmanına da ayak uyduracağına inanılıyor. Aynı zamanda Xiaomi Mi 11, yakında çıkacak Snapdragon 875 SoC’ye dayanan ilk Çinli akıllı telefon olmalı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


İşte yakında çıkacak Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro’nun ilk canlı fotoğrafı

Qualcomm, yeni amiral gemisi Snapdragon 875 SoC’nin sunumunun beklendiği Snapdragon 2020 Teknoloji Zirvesi’ni bu yıl 1 Aralık’ta gerçekleştirecek.

Bugün, Digital Chat Station takma adı altında tanınmış bir Çinli içeriden, Twitter sayfasında, Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro akıllı telefonlarını ilk kez gösterdiği iddia edilen bir fotoğraf yayınladı. Kaynak basitçe fotoğrafın altını çizdi: “Yıl sonunda görüşmek üzere.” Bu, akıllı telefonların duyurusunun beklenenden daha erken gerçekleşebileceği anlamına geliyor.

Fotoğrafa bakıldığında, Xiaomi Mi 11 bir düz ekran alırken, Xiaomi Mi 11 Pro kavisli bir yan ekrana sahip olacak. Her iki durumda da, ön kamera ekranın üst orta kısmına kesilecektir.

Muhtemelen Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro, Snapdragon 875 ile birlikte duyurulabilir; ve akıllı telefonlar önümüzdeki yıl Ocak ayında satışa çıkacak.

Yaklaşan Xiaomi Mi 11’in özellikleriyle ilgili yeni ayrıntılar

Dijital Sohbet İstasyonu muhbiri, yeni ultra geniş açılı sensör sayesinde öncelikle akıllı telefonun ana kamerasının iyileştirileceğini söyleyerek bir kez daha fark yarattı. Ona göre, Xiaomi Mi 10’a kurulan 13 megapiksel modülün yerini, her biri 0,8 mikron piksel boyutuna sahip 48 megapiksel bir sensör alacak. Bir tesadüf olabilir, ancak söylentilere göre iPhone 13 durumunda; geniş açılı sensörü geliştirme yolunu izleyecektir. Optik görüntü sabitlemede iyileştirmeler de mevcut olmalıdır.

Xiaomi Mi 11 kamerasına başka hangi sensörlerin yükleneceği bildirilmemiştir. Ancak yüksek derecede olasılıkla, 108 megapiksel bir modül ana modül olacaktır. Şirket, Snapdragon 875’i temel alan yeni amiral gemileri başlatmayı planladığını zaten doğruladı; ve bunlar Qualcomm’un yeni platformuyla Çin’den gelen ilk cihazlar olacak. İyileştirmeler arasında hızlı şarj gücünde bir artış, 4900 mAh pil, artırılmış hertz döngüsüne sahip bir ekran; ve muhtemelen çözünürlüğü QuadHD + olacaktır.

Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 11’e yol açmak için resmi mağazalardan kaldırıldı

Bu yılın şubat ayında Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Mi 10 Pro amiral gemilerinin galası gerçekleşti. Bu akıllı telefonlar aynı tasarıma ve özelliklere sahiptir; Pro sürümünün 12/512 GB olması dışında, ancak temel sürüm mevcut değildir; ve diğer farklılıklar hızlı şarj gücü ve ana kamera ile ilgiliydi. Xiaomi Mi 10 Pro, 5x optik yakınlaştırmalı yakınlaştırmalı periskop lens avantajına sahiptir. Şimdi, şirketin halefleri için – Xiaomi Mi 11 serisi için hazırlandığı görülüyor.

Şimdi, Mi 10 serisinin piyasaya sürülmesinden yaklaşık 8 ay sonra; en büyük çevrimiçi mağazaların raflarından ve hatta şirketin resmi mağazasından kayboldu. Her şey bir kıtlıkla uğraşmadığımızı gösteriyor; ancak Xiaomi’nin Mi 10 Pro’nun üretimini kestiği gerçeğiyle.

Şirketin bu adımı Xiaomi Mi 10 Extreme Commemorative Edition veya Xiaomi Mi 10 Ultra’yı tanıtmak için attığını varsayabiliriz. Ama hayır, çünkü amiral gemisi yarışı şirketin kendi inisiyatifiyle terk etti. Lei Jun, Xiaomi Mi 10 Ultra talebinin tüm beklentileri aştığını açıkladı; ve hayranlara cihazı böylesine sıcak karşıladıkları için teşekkür etti. Şirketin yalnızca bu akıllı telefonun kalan küçük hissesini satması gerekiyor.

Görünüşe göre üretici Xiaomi Mi 11 için üretim hatlarını temizliyor; şirketin amiral gemisi modelleri için bir eksiklik yaratmak. Yeni nesil amiral gemileri önümüzdeki yılın başlarında satışa sunulacak; ve bu, Snapdragon 875 ile Çinli akıllı telefon üreticilerinin ilk ürünü olacak.

.

Xiaomi Mi 11Xiaomi Mi 11 ayrıntılarıXiaomi Mi 11 özellikleriXiaomi Mi 11 ProXiaomi Mi 11 Pro sızıntılarıXiaomi Mi 11 Pro tasarımıXiaomi Mi 11 sızıntılarıXiaomi Mi 11 tasarımı