iQOO 7 Serisinin En İyi Sürümü KPL Sonbahar Finallerinde Göründü


Dün, iQOO yaklaşan iQOO 7’nin gerçek bir fotoğrafını resmen duyurdu. Bugün için bir Weibo blog yazarı makine hakkında daha fazla haber açıkladı. Ocak ortasından başlayarak piyasaya çıkması bekleniyor. Yani 12 Şubat’tan önce Xiaomi Mi 11’e ek olarak en az bir Snapdragon 888 modeli daha çıkacağını söyleyebiliriz. Ancak bu süre uzun değil ve Çin’in Samsung Galaxy S21’in çıkış tarihi bilinmiyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


iQOO 7

Bu makinenin en üst versiyonu, bulut seviyesi modül tasarımına sahip bir arka üçlü kamera kullanmaya devam edecek. Süper dış taban GN1 sensörünü iptal edecek ve onu “normal” bir dış taban ana kamerayla değiştirecektir. Daha düşük konfigürasyonlara sahip modeller ayrıca üçlü kamera modülleri ile gelecek.

Qualcomm’un yeni nesil amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 888 5G’yi resmi olarak piyasaya sürmesinin ardından Xiaomi, OnePlus, VIVO, iQOO ve diğerleri gibi birçok Çinli akıllı telefon markası onu ilk taşıyacaklarını açıkladı. Birkaç gün önce, iddia edilen iQOO 7, 120W hızlı şarjı desteklediğini gösteren 3C sertifikasını aldı. Ayrıca iQOO 7’nin VIVO’nun yeni işletim sistemi OriginOS ile geleceğine dair haberler de var.

iQOO 7

İlk Görünümünü de Yaptı

Üstelik bugün KPL Sonbahar Finallerinde bu telefon gösterildi. Ancak bu şaşırtıcı değil. Önceki nesil iQOO 5’in en yüksek performans gücüne ve en üst düzey oyun deneyimine dayandığını kastediyoruz. Bu makine, profesyonel oyunculara ve seyirciye sorunsuz ve şok edici bir etkinlik deneyimi yaşattı. İQOO’nun en son şaheseri olan iQOO 7’nin performansı şüphesiz daha da heyecan verici olacak.

iQOO 7

Bugünkü törende iQOO 7 göründüğünde, iQOO 7’nin dış tasarımının BMW ile ortak markalı klasik üç renkli şerit tasarımını açıkça koruduğunu gördük. Ek olarak, arka kamera çözümü yalnızca akıllı telefonun tamamının mükemmel görsel efektlere ve daha ince bir gövdeye sahip olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda birçok insanı gerçek çekim yeteneklerini meraklandırır.

.

Aslanağzı 888IQOOiQOO 7Samsung Galaxy S21Xiaomi Mi 11