iPhone 12 Pro “Lacivert” ve “Kırmızı” Renk Seçenekleri Sunacak


Geçmişte kırmızı iPhone’lar gördük. Ancak iPhone X serisinin lansmanından bu yana Kırmızı renkte iPhone yoktu. Evet, giriş seviyesi iPhone XR ve iPhone 11 ve iPhone SE 2020 için Ürün Kırmızısı varyantlarını gördük. Bununla birlikte, daha premium ana akışlı iPhone’lar son zamanlarda iyi renk seçeneklerine kavuştu. Şimdi analistlere göre yeni iPhone 12 Pro serisi kırmızı ve mavi renk seçeneklerine de sahip olacak.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


iPhone 12 Renk Seçenekleri

İPhone 12 Pro’nun lacivert rengi seçeneği bir süredir sızdırılıyor. Ama görünüşe göre daha korkak bir kırmızı renk seçeneği de alacağız. Analistlere göre, bu hafta başlarında tanıtılan yeni Watch Series 6, en yeni iPhone 12 Pro ile bir renk seçeneğini paylaşacak. Kullandığımız ürünlerin renklerini eşleştirebilirsek mantıklı. Bir kişi kırmızı renkli bir Watch Series 6 takıyorsa, kesinlikle telefonunun rengini de eşleştirmek isteyecektir.

iPhone 12 Serisi Teknik Özelliklerine Genel Bakış

Hatırlamak gerekirse, dört iPhone 12 sürümü alacağız – iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve son olarak iPhone 12 Pro Max. Sızıntılara ve söylentilere göre iPhone 12 serisi, iPhone 4’ün çerçevesini paylaşacağı için nostalji getirecek. Ancak iPhone 12 serisi kare çerçeve haricinde aynı görünüme sahip olacak. Bildiğiniz gibi Apple genellikle 2 nesilden sonra tasarım dilini değiştiriyor. Bu nedenle, üç sensöre kadar aynı büyük kare modül yuvasına sahip olacağız.

iPhone 12 Renk Seçenekleri

Performans tarafında, en yeni Apple’ın A14 Bionic yonga setini alacağız. İPhone 12 serisinde öne çıkmasını bekliyorduk, ancak son lansman yonga setini iPad Air ile tanıttı. Dolayısıyla, A14 Bionic zaten piyasada mevcuttur. İPhone 12 serisine 5G ve 5nm güç verimliliği getirecek.

Pro sürümlerinin 120 Hz yenileme hızına sahip olması bekleniyor, ancak birçok sızıntı Apple’ın bu yıl için daha yüksek yenileme hızı özelliğini atlayabileceğini öne sürdü. İyi haber şu ki bu yıl daha ucuz modellerde bile OLED ekranları görebiliriz. İPhone 12’nin 649 $ ‘dan başlayan 5.4’ ‘i desteklemesi ve iPhone 12 Pro Max için 1099 $’ dan 6.7 ‘ye kadar çıkması bekleniyor.

Lacivert ve kırmızı bir iPhone 12 Pro görmek ister misiniz?

İPhone 12 Pro renk seçenekleriyle ilgili aramanız nedir? Lacivert ve kırmızı seçenekleri görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Ayrıca Okuyun: VIVO X50 TASARIMINI DAHA DÜŞÜK BİR FİYATA ÖZELLİK İÇİN VIVO V20 VE VIVO V20 SE

.

iPhone 12iphone 12 kırmızıiphone 12 maviiphone 12 pro kırmızıiphone 12 pro lacivertiPhone 12 Pro renk seçenekleriiPhone 12 renk seçenekleri