İnceleme: AINOPE 10000mAh Güç Bankası


Ainope 10.000 mAh güç bankası, akıllı telefonunuzun veya tabletinizin pilini uzun süre şarjlı tutmak için çok önemli bir amaç için üretilmiş nispeten küçük bir taşınabilir cihazdır. Güç bankası hiçbir şekilde yeni bir cihaz değildir, ancak akıllı telefonun yıllar içinde daha iyi hale gelen bataryasının eksik olmasının bir sonucudur, ancak çoğu telefon hala yalnızca bir günlük pil ömrü sunar ve seyahat ediyorsanız, elektrik prizlerine erişiminiz olduğundan emin değilseniz, güvenilir bir güç bankasına ihtiyacınız olacak.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Özellikler

Kutudan çıkarma

Tasarım ve kullanım kolaylığı

Ainope 10000mAh taşınabilir şarj cihazı, mevcut en küçük güç bankalarından biridir, piyasadaki diğer şarj cihazlarına kıyasla daha hafif ve daha ince bir gövdeye sahiptir. Kolaylıkla cebinize veya sırt çantanıza koyabilirsiniz. Kamp veya iş için dışarı çıkmış olsanız da, seyahat sırasında telefonun pili biterse taşınabilir şarj cihazını bir cankurtaran olarak bulacaksınız.

Verim

Kompakt boyutuna rağmen Ainope şarj cihazı, iPhone 7 için 3.6, iPhone X için 2.6, Galaxy S9 için 2.3 ve iPad Mini için 1.4 şarj sağlayan büyük bir 10000mAh kapasiteye sahiptir. Boşalırken şarj etmeyi destekler, böylece telefonunuzu şarj olurken bu taşınabilir şarj cihazıyla şarj edebilirsiniz.

Güç Bankası, 2,1 ampere kadar mümkün olan en hızlı şarjı sağlamak için gelişmiş şarj teknolojisi kullanır. Ancak yine de Qualcomm Quick Charge’ı desteklemiyor.

Özellikleri

Ainope 10000mAh taşınabilir şarj cihazı, tam güç yüzdesine sahip doğru bir LCD güç ekranına sahiptir. Taşınabilir şarj cihazınızı zamanında şarj etmeniz için uygun olan, bir dizi LED ışıkla belli belirsiz bir şekilde belirtilmek yerine, her% 1’de bir bile doğru kullanılabilir gücü bileceksiniz. Şarj cihazının 2.1A ve 1A çift USB Çıkışı vardır, aynı anda iki cihazın şarjını destekler. Güç bankasını şarj etmek için iki 2A girişi varken. 2A’da bir USB-C ve 2A’da bir Mikro-USB. (Bu taşınabilir şarj cihazını şarj etmek için 5V / 1A adaptör kullanmayın, aksi takdirde çok yavaş olacaktır). Bu taşınabilir şarj cihazı, bazı düşük girişli cihazlarla da uyumludur (örneğin, Akıllı Saatler, bazı Bluetooth kulaklıklar ve GPS cihazları).

Güvenlik

Ainope’un güç bankası, cihazınız için tam koruma sağlayan bir çoklu koruma sistemine ve birinci sınıf li-polimer pil hücrelerine sahiptir. Sizi ve cihazlarınızı güvende tutmak için aşırı gerilim koruması, kısa devre önleme ve daha gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir. Üretici, güç bankasının yalnızca yüksek kaliteli yongalar ve donanımlar kullanılarak tasarlanmasını ve üretilmesini sağlar.

Artıları

  • 10.000 mAh pil kapasitesi
  • Kompakt tasarım
  • Pil seviyesini doğru şekilde gösteren LED ekran
  • Çift USB çıkışı

EKSİLERİ

  • Hızlı Şarj desteği yok
  • Taşınabilir şarj cihazının uzun şarj süresi

Sonuç

Küçük boyutu ve son derece kullanışlı LCD ekranı, Ainope güç bankasını hafta sonu boyunca telefonlarını iki veya üç kez şarj etmesi gereken kullanıcılar için harika bir seçenek haline getirir ve aynı anda iki telefonu şarj etme yeteneği de harika bir bonus. ancak yine de hızlı şarj desteği gibi bazı önemli özelliklerden yoksundur.

AINOPE 10000mAh Güç Bankası SATIN AL