İlk OPPO Akıllı TV Ürünleri 19 Ekim’de Açıklanacak


OPPO bugün, 19 Ekim’de Şangay’da yeni bir ürün lansman konferansı düzenleyeceğini duyurdu. Resmi yoruma göre, bu konferans sadece yeni TV ürünlerini değil, diğer gizemli ürünleri de ortaya çıkaracak. Böylece sadece bir hafta içinde ilk OPPO akıllı TV’yi ve diğer birçok yeni ürünü göreceğiz. Ve akıllı ev kategorisine ait olabileceklerini düşünmek için her türlü neden var.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Geçen ayın sonunda OPPO’nun Weibo kanalı resmi olarak bir video paylaştı. Videonun sonunda ilk OPPO akıllı TV’nin görünümünü görebiliriz. Bu TV çok dar kenarlı bir tasarıma sahiptir ve ayrıca bir kamera modülüne sahiptir. Ve tahmin ediyoruz, bir pop-up tasarımı benimseyecek. OPPO logosu, gövdenin alt çerçevesine yerleştirilmiştir. Ve TV braketi gümüştür.

OPPO akıllı TV ürünlerinin, 120Hz kuantum noktalı tam ekran ile 55 ve 65 inçlik iki boyutta geldiği belirtilmeye değer. OPPO kapsamındaki iki yeni TV ürünü, 55 inç ve 65 inç ürünler de dahil olmak üzere Ağustos sonunda ulusal 3C sertifikasını geçti. OPPO Başkan Yardımcısı ve Çin Başkanı Liu Bo 7 Ekim’de ortaklara gönderdiği bir mektupta OPPO’nun ilk akıllı TV ürününün yakında tüketicilerle buluşacağını söyledi. Ayrıca, yeni nesil Find serisi modellerin önümüzdeki yıl ilk kez çıkmasının beklendiğini sözlerine ekledi.

OPPO Neden Smart TV’yi Piyasaya Sürüyor?

IoT ekolojisi açısından OPPO, 2019’dan beri arka arkaya kulaklık, saat ve CPE gibi çok sayıda akıllı cihaz serisi piyasaya sürdü. Bu nedenle, diğer geleneksel akıllı telefon üreticileri gibi, OPPO da diğer nişlere giriyor ve akıllı ev ve IoT’nin gelecek. Yani sadece akıllı telefonlara güvenmek tehlikelerle dolu.

Aslında, OPPO’nun neredeyse tüm rakipleri kendi akıllı TV’lerini piyasaya sürdü. Xiaomi bir süredir bu pazarda. Hatta dünyanın beşinci TV markası olmayı bile başardı. OnePlus, Nokia ve Huawei / Honor kendi modellerini pazara sundu. OPPO’nun başka seçeneği olmadığını kastediyoruz. Ayakta kalmak için kendi akıllı TV’sini tasarlamalı ve başlatmalıdır. Ve bir hafta içinde, neyi hedeflediğini anlayacağız.

.

Oppo Akıllı TVOPPO TV