İlk Galaxy Watch 3 Güncellemesi Kan Oksijen İzleme ve Daha Fazlasını Getiriyor


Samsung geçtiğimiz günlerde Galaxy Watch 3’ü bu haftanın başlarında Unpacked etkinliğinde tanıttı ve saat şimdiden ilk büyük güncellemesini almaya başladı. Daha önce Note 20 serisi için sunulan ilk güncellemenin aksine; Cihaza yeni özellikler getirmeyen Watch 3’ün en son güncellemesi bir dizi yeni özellik ekliyor; Kan Oksijen İzleme desteği ve daha fazlası dahil.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


SamMobile’a göre güncelleme yaklaşık 80 MB boyutundadır ve Galaxy Giyilebilir uygulaması aracılığıyla kolayca yüklenebilir (Ana Sayfa sekmesine gidin ve Yazılım güncellemesini izleyin> İndirin ve kurunPlay Store’dan Watch 3 için yapılan bu yeni güncelleme, Samsung’un yeni akıllı saate yeni sağlık özellikleri getirme sözü verdiği birçok güncellemeden biri. Güncelleme kurulduktan sonra kanınızdaki oksijen miktarını tahmin edebileceksiniz. Ancak, şu anda bu özellik aşağıdaki ülkelerde kullanılamayacaktır; Cezayir, Angola, Kanada, Fransa, İran, Japonya, Libya, Güney Afrika ve Tayland.

Kan oksijen izlemesini bir kenara bırakırsak, yeni güncelleme ayrıca VO2max için destek sağlar; Temel olarak bir antrenman sırasında en yüksek oksijen alımınızı ölçer. Ayrıca güncelleme, Gelişmiş Koşu Analizi ve Uyku Puanları da getiriyor. Gelişmiş Koşu Analizi, kullanıcılara koşu formlarını iyileştirmelerine yardımcı olacak içgörüler sağlamayı amaçlar; Uyku Skorları ise kullanıcılara uyku düzenleri hakkında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır.

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri

Hatırlamak gerekirse, Galaxy Watch 3, sırasıyla 1,2 inç ve 1,4 inç ekrana sahip 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki farklı boyutta geliyor.Yeni giyilebilir cihaz daha ince ve daha küçük ve aynı zamanda yaklaşık% 15 daha hafif. Kaputun altında, Galaxy Watch 3, 1GB RAM ve 8GB dahili depolama ile eşleştirilmiş Exynos 9110 yonga setini kullanıyor. Yeni TizenOS 5.5, masaya oldukça ilginç özellikler getiriyor. Böyle bir ilave el hareketleridir. Yumruklarınızı sıkarak ve açarak kolayca çağrı alabilirsiniz. 8 nabız okuma fotodiyotu ve bir elektrokardiyogram, düşme algılama ve SpO2 seviye ölçücü desteği vardır. Daha küçük versiyonda 247 mAh pil kullanılırken, ağabey 340 mAh hücrede paketlenecek.

Galaxy İzle 3

Tamamen yeni Galaxy Watch 3, 6 Ağustos’tan itibaren çeşitli pazarlarda satışa sunuldu. Samsung, 41 mm’lik varyantı 400 ABD Doları, daha büyük 45 mm’lik seçenek ise 430 ABD Doları olarak fiyatlandırdı. Renk seçeneklerine gelince, Siyah, Gümüş ve Altın / Bronz arasında seçim yapabilirsiniz. Şu anda paslanmaz çelik varyantın yalnızca mevcut olduğunu belirtmek gerekir. Titanyum versiyonu öngörülebilir bir gelecekte lansmanı görecek.

.

Galaxy İzle 3GüncellemeSamsung