Huawei Watch GT 2 Pro’nun Çin versiyonu HarmonyOS’u çalıştıracak


Geçtiğimiz hafta Huawei, pahalı ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ve aynı zamanda yüksek düzeyde özerkliğe ve geniş işlevselliğe sahip Watch GT 2 Pro akıllı saatini tanıttı. Sürüm sırasında şirket, yeni ürünün Eylül ayında iç pazara ve Avrupa’da satışa çıkacağına söz verdi. Ve ancak şimdi küresel ve Çin versiyonlarının farklı olacağı biliniyordu. Ve önemli bir özellik ile ayırt edilecekler.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


İşin püf noktası yazılımda. Huawei Watch GT 2 Pro, LiteOS önceden yüklenmiş olarak Avrupa pazarına gelecek. Ancak Çin’de, giyilebilir aygıt tescilli işletim sistemi HongmengOS (HarmonyOS) ile sunulacak. Ve bu, şirketin yeni işletim sistemine sahip ilk giyilebilir aygıtıdır.

HongmengOS ile akıllı saatlerin ortaya çıkışı büyük bir keşif değildi. Şirket, geçen yıl tescilli bir işletim sistemine sahip bir akıllı saati piyasaya sürme arzusunu duyurdu. Ve kesinlikle planı takip ediyor. Ve gelecek yıl Huawei, aralarında akıllı telefonların da yer alacağı HongmengOS (HarmonyOS) ile daha fazla ürün vaat ediyor.

Huawei İzle GT 2 Pro

HUAWEI Watch GT 2 Pro özellikleri

 • Safir cam korumalı 1,39 inç (454 x 454 piksel) AMOLED dokunmatik ekran
 • HUAWEI Kirin A1 çip + STL4R9
 • Android 4.4 ve üstü iOS 9.0 cihazlara bağlanan Bluetooth 5.1
 • Yaklaşık 500 şarkı saklamak için 4 GB bellek
 • 5ATM 50 metreye kadar suya dayanıklı
 • GPS destekli
 • Tümleşik mikrofon ve hoparlör, Bluetooth çağrısı
 • 17 profesyonel mod ve 85 özel mod dahil olmak üzere 100’den fazla egzersiz modu
 • İvmeölçer sensörü, Jiroskop sensörü, Jeomanyetik sensör, Optik kalp atış hızı sensörü, Ortam ışığı sensörü, Hava basıncı sensörü ve Kapasitif sensör
 • TruSeen 4.0+ ile kalp atış hızı takibi, HUAWEI TruSleep uyku izleme, HUAWEI TruRelax ve tüm gün aktivite takibi.
 • Boyutlar: 46,7 x 46,7 x 11,4 mm; Ağırlık: 52 g (Kayışsız)
 • 14 güne kadar pil ömrüne sahip 455 mAh pil, kablosuz hızlı şarj

Huawei Mate 40 bu yıl küresel pazarlara gelmeyebilir

Huawei’nin sorunları ve kaderi ile ilgili olarak, kullanıcılar iki ana kampa bölünmüştür: bazıları şirketin akıllı telefon pazarındaki günlerinin sayılı olduğuna inanırken, diğerleri tüm sorunlarla başa çıkabileceğinden ve Amerika Birleşik Devletleri’ne göstereceğinden emin. ne yapabilir. Bu durumda, olayların gelişiminin yanı sıra şirketin piyasaya süreceği yeni ürünleri, yaklaşan Huawei Mate40 serisi de dahil olmak üzere gözlemlemek kalıyor.

Bu yılın ikinci yarısında Huawei’nin ve bir bütün olarak sektörün ana prömiyerlerinden biri, Mate 40 serisinin amiral gemilerinin piyasaya sürülmesi olacak. Söylentilere göre, cihazların duyurusu bu yılın Kasım ayından önce yapılmayacak. Huawei sakinliğini koruyor ve hayranlarını biraz beklemeye çağırıyor ve prömiyerin planlandığı gibi yapılacağına söz veriyor. Ama aynı zamanda ne zaman olacağını da belirtmiyor.

Bu arada saygın içeriden Evan Blass, Huawei Mate40 serisinin bu yıl piyasaya sürülmeyeceğini açıkladı. 2021’e kadar beklememiz gerekecek. Ancak, küresel pazar mı yoksa Çin pazarından mı bahsettiğini belirtmedi. Belki yeni cihazların duyurusu bu yıl Çin’de yapılacak. Ancak gelecek yıl küresel pazara girecekler.

Söylentiye göre Huawei durumu ayık bir şekilde değerlendiriyor. Ve amiral gemileri Mate 40 için büyük bir talep beklemiyor. Bu akıllı telefonlar için bileşen siparişlerini% 30-40 azaltmasının nedeni buydu.

.

GT 2 Pro'yu izleyinHuawei İzle GT 2 ProHuawei Watch GT 2 Pro HarmonyOSHuawei Watch GT 2 Pro özellikleri