Huawei Sound Smart Hoparlör, Huawei Mate 40 Serisiyle Birlikte Geliyor


Geçen yıl Huawei, Sound X adlı ilk amiral gemisi akıllı hoparlörünü resmen piyasaya sürdü. Bu, MatePad konferansında gerçekleşti. Konuşmacı 1999 yuan (297 $) fiyat etiketiyle geldi. Bu yılın ilk yarısında Huawei, Sound X’in Platinum Sürümünü çıkardı. Şimdilik, bir Weibo blog yazarının son haberine göre Huawei, X olmadan akıllı bir hoparlör Sound’u piyasaya sürmek üzere.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Huawei Sesi

Yukarıda gösterildiği gibi, Huawei akıllı hoparlör dört Di Valery Sound hoparlörü ile gelecek. Yüksek Çözünürlüklü kimlik doğrulamayı destekleyeceklerdir. Ancak ses, Sound X’inkinden daha küçük olabilir.

Huawei Mate 40 serisi küresel konferansı 22 Ekim’de yapılacak. Bu etkinlikte şirket, Mate 40 telefonları, Huawei WATCH GT2 Pro ve Huawei’nin çeşitli aksesuar ürünlerini içeren bir dizi yeni ürün piyasaya sürecek. İkincisine gelince, FreeBuds Studio ve Sound hoparlörlerinden bahsedebiliriz. Ancak bu resmi olarak onaylanmadı.

Huawei AI hoparlör 2 Temel Özellikler

Bunun dışında bugün satışa çıkan bir başka akıllı hoparlörden de bahsetmek istiyoruz. Huawei AI Speaker 2 Nebula White sürümü halihazırda satın alınabilir. Minimalist bir tasarıma sahiptir ve Huawei’nin Tek Dokunuşla Ses İletimini destekler. Pilsiz versiyon 299 yuan (44 $), pil versiyonu 399 yuan (59 $) olarak fiyatlandırılıyor. Resmi kanal ön satışa başladı.

Huawei AI Hoparlör 2 Nebula Beyaz

Huawei AI Hoparlör 2, 10W tam kapsamlı bir hoparlör ve 2 bas güçlendirici ile birlikte gelir.

Hoparlör malzemesi açısından, Huawei AI hoparlörü 2, yüksek manyetik neodimyum-demir-bor nadir toprak hoparlörleri kullanır. Şirket, diğer hoparlörlerin sıradan ferrit malzemelerinden daha yüksek ve güçlü ses getirebileceğini söyledi.

Huawei’nin yerleşik bir bataryaya sahip ilk akıllı hoparlörü olan Huawei AI Hoparlör 2 batarya sürümü, hareketli hoparlör konumuna sahip yerleşik 3900mAh lityum bataryaya sahiptir. Bu, kullanıcının evde mobil ve taşınabilir pil ömrü ihtiyaçlarını çözer.

.

Huawei AI hoparlör 2huawei akıllı hoparlörHuawei Sesi