Huawei Satılan Onur: Son Marka Bağımsız Bir Marka Olarak Harekete Geçecek


Bu sabah birkaç şirket ortak bir açıklama yaptı. Shenzhen Zhixin New Information Technology Co., Ltd.’nin Huawei Investment Holdings Co., Ltd. ile bir satın alma anlaşması imzaladığı ortaya çıktı. Sözleşmeye göre, Honor markasını satın aldı. Satıştan sonra Huawei artık yeni Honor şirketinde herhangi bir hisseye sahip değil.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Ayrıca Okuyun: Qualcomm, Huawei’ye Bazı Ürünleri Tedarik Etmek İçin Lisanslara Sahip Olduğunu Resmi Olarak Onayladı

Financial Times’ın bir haberine göre, Honor’a yakın bir kişi, Honor’un mevcut çalışanlarının fazla değişmediğini söyledi. Çalışanların çoğu şirkete girdiklerinde Honor Terminal ile iş sözleşmesi imzalamıştır. Yapmazlarsa bazı çalışanların yeniden imzalaması gerekebilir.

Huawei Honor satıyor

Kişi ayrıca, ‘Bir geçiş dönemi olacak gibi geliyor. Huawei’den ayrılmak kolay değil. Huawei’nin yazılım ve donanım araştırma ve geliştirmesine de çok fazla yer verilmesi bekleniyor. Aksi takdirde, Honor yalnızca bağımsız bir markadır ve teknolojiden yoksundur. “

Halka açık bilgiler, Honor markasının özellikle gençler için Aralık 2013’te piyasaya sürüldüğünü gösteriyor. Akıllı telefon ürünleri dört seriye ayrılmıştır: V serisi, HONOR serisi, X serisi ve Play serisi.

Yeni Onur Yasası Nasıl Olacak?

Bu sabah Huawei, Honor kanallarının ve tedarikçilerinin devamına izin vermek için Huawei Investment Holding Co., Ltd.’nin Honor işinin varlıklarını bir bütün olarak satmaya karar verdiğini söyledi. Teslimatın ardından Onur’a gelince, Huawei herhangi bir hisseye sahip değil. Ve yönetim ve karar alma süreçlerine katılmayacak.

Bu arada, Shenzhen Zhixin New Information Technology Co., Ltd., Shenzhen Akıllı Şehir Teknoloji Geliştirme Grubu ve 30’dan fazla Onur acentesi ve distribütörü tarafından ortaklaşa yatırıldı ve kuruldu. Şirketin uygulaması, Shenzhen Zhixin New Information Technology Co., Ltd.’nin 27 Eylül 2020’de kurulduğunu gösterdi. Yasal temsilcisi Rao Junxiang’dır. 100 milyon yuan (15.23 milyon $) kayıtlı sermayeye sahiptir. Ve iş kapsamı komisyon acentesidir; mal veya teknoloji İthalat ve ihracat; geliştirme, üretim, satış: iletişim ve elektronik ürünler, bilgisayarlar, uydu TV alıcı antenleri, tuner, dijital uydu TV alıcıları, tıbbi ekipman (Sınıf 1, Sınıf 2 ve Sınıf 3 tıbbi cihazlar).

Daily Business News raporuna göre, bir Honor çalışanı şunları söyledi: ‘Personelde herhangi bir değişiklik olmayacak ve yönetim orijinal ekip olarak kalacak.’ Başka bir deyişle, Honor CEO’su Zhao Ming hala yeni şirketin lideri olacak. . Bazı Honor kullanıcıları, satışlarının Huawei mağazalarına satış sonrası hizmetlerini etkileyeceğinden endişe ediyor. Ayrıca bu anlaşmanın Huawei akıllı telefonlarla sorunsuz iletişim gibi işlevleri etkileyeceğinden endişe ediyorlar. Bu bağlamda, yukarıda belirtilen Şeref çalışanları bunu reddetti.

Honor müşteri hizmetleri, Honor bağımsız hale geldikten sonra satılan ve satışta olan ürün hesaplarının ve satış sonrası haklarının ve menfaatlerinin zarar görmeyeceğini söyledi. Ancak ileride piyasaya sürülen ve satılan ürünler, Onur Hizmet Sistemi tarafından sunulacaktır.

.

HuaweiOnur