Huawei Porsche Design Watch GT 2 ve FreeBuds Studio duyuruldu

Huawei Porsche Design Watch GT 2 ve FreeBuds Studio duyuruldu, Mobil Destek

Bugün Huawei günü diyebileceğimiz bir gün yaşadık. Çinli şirket, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için merakla beklenen Huawei Mate 40 amiral gemilerini bir dizi yeni aksesuarla birlikte tanıttı. Şirket, yeni telefon ve yeni cihazların yanı sıra, bu rekabetçi segment için yeni giyilebilir ürünler de tanıttı. Şirket, bu yıl yeni bir Porsche Design akıllı telefonunu piyasaya sürerek Porsche ile ortaklığını daha da kurdu. Buna ek olarak şirket, yeni bir Huawei Porsche Design Watch GT 2 akıllı saatini de tanıttı. Dahası, daha geleneksel ancak kablosuz bir deneyim isteyenler için yeni kulak üstü kulaklıklarımız var. Ayrıca IoT segmenti için kulaklıklı bir bardak ve akıllı bir hoparlör gibi başka ilginç ürünlerimiz de var.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Huawei Porsche Tasarım İzle GT 2

Huawei, safir cam ve titanyum çerçeveli yeni bir premium akıllı saati tanıttı. Giyilebilir cihaz ayrıca iyi bir su geçirmezlik seviyesine sahiptir. Seramik kaplama ve kelebek toka getiriyor. Şirket ayrıca hızlı ve basit bir kayış değişimine izin veren bir mekanizma da tanıttı. Kayışın uzunluğunu ekstra alet kullanmadan da kolayca ayarlayabilirsiniz. Saat, 1,39 inç OLED panele ve 46 mm gövdeye sahiptir.

Huawei Porsche Design Watch GT 2 ve FreeBuds Studio duyuruldu, Mobil Destek

Her zamanki gibi, akıllı saat bir dizi spor izleme özelliği getiriyor. Bazıları sesli yönlendirme ile gelir. Bir başka ilginç özellik ise gün doğumunu, gün batımını, ayın evresini ve gelgiti izliyor. Neyse ki, saat 5 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip olduğundan su ile ilgili faaliyetler bile burada ele alınmaktadır.

Huawei, 2020 taleplerini hayal kırıklığına uğratmadı ve bu giyilebilir cihaza bir SpO2 sensörü ekledi. Kanınızdaki oksijen seviyesini takip edebildiğinden, bu yıl COVID-19 tarafından rahatsız edilen en kullanışlı özelliklerden biridir. Ayrıca her zamanki Kalp Atış Hızı Sensörümüz var ve kalbinizi 24 saat boyunca sürekli olarak izleyebilir. Dayanıklılığı artırmak için düşük güç optimizasyonları ile birlikte gelir. Akıllı saatlerin büyük çoğunluğu gibi, TruSleep 2.0 entegrasyonu sayesinde uyku izleme özelliğine de sahibiz.

Huawei Porsche Design Watch GT 2 ve FreeBuds Studio duyuruldu, Mobil Destek

Huawei’ye göre giyilebilir cihaz, standart kullanımla 14 günlük pil ömrü sunabiliyor. Yoğun bir kullanıcıysanız, bu miktar 8 güne düşecektir. Ancak 5 dakikalık tek bir şarjla saat 10 saate hazırdır. Huawei saati tescilli bir Huawei işletim sistemi ile birlikte gönderir ve WearOS cihazları arasında yaygın olmayan bu pil ömrü için buna teşekkür edebiliriz.

Bu, 700 € ‘ya mal olan premium bir akıllı saattir.

Huawei X Nazik Canavar Gözlük II

Huawei ayrıca, şirketlerin hala “akıllı” hale getirmek için mücadele ettiği bir tür giyilebilir cihazla oynamaya karar verdi. Şirket, reçeteli lensleri bile takmanıza izin veren bir moda camı olan Huawei X Gentle Monster Eyewear II’yi piyasaya sürdü. En ilginç detay ise yan tarafında hoparlörlerle birlikte gönderilmesi.

Huawei Porsche Design Watch GT 2 ve FreeBuds Studio duyuruldu, Mobil Destek

Harika bir kalite sağlarlar, ancak aynı zamanda konuşmanızı gizli tutabilecek ters bir ses dalgası sistemi sunarlar. Sesi ayarlamanıza, müzik parçalarını değiştirmenize ve bir aramayı cevaplamanıza veya sonlandırmanıza olanak tanıyan dokunma ve kaydırma kontrollerini destekler. Gözlük, Bluetooth 5.2 desteği ile birlikte gelir ve oyunlar için düşük gecikme modu vaat ediyor. 300 € ‘dan satılan pahalı bir alet.

Huawei FreeBuds Stüdyosu

Basit TWS kulaklık dalgasına bağlı kalmak yerine, Huawei, FreeBuds Studio’yu sıradan kulaklıklardan daha profesyonel hissettiren birinci sınıf bir kulaklık tanıttı. 8 mikrofonla birlikte gelir, bir tarafında gürültüde 40 dB azalmaya sahip dört mikrofon bulunur ve kulaklık ayrıca orta ve yüksek frekanslı gürültüyü filtrelemek için bir Tee Ses Yapısı ile donatılmıştır.

Huawei Porsche Design Watch GT 2 ve FreeBuds Studio duyuruldu, Mobil Destek

Kulaklık, 40 mm sürücüler ve 4 katmanlı polimer diyaframlarla birlikte gelir. 48 kHz’e kadar yüksek frekansları ve derin basları yeniden üretebilir. Huawei ayrıca oyun deneyimini iyileştirmek için düşük gecikme modu uyguladı. Üç farklı kullanım moduna sahip akıllı bir sistemimiz var – Ultra Mod, uçuşlar ve tren yolculukları içindir ve ses ve gürültü engellemeyi artırır. Orta düzeyde gürültülü ortamlar için geleneksel bir Genel Mod vardır. Son olarak, yine de fan sesleri olan ofisler gibi sessiz alanlar için bir Cosy modumuz var. Kulaklık, bu modlar arasında akıllıca geçiş yapabilir.

Huawei FreeBuds Studio, 24 saate kadar kullanımla mükemmel bir pil ömrü vaat ediyor. Elbette, bu yalnızca ANC kapalıyken mümkündür. Neyse ki, 60 dakikalık bir şarj, kulaklığı doldurabilir. 10 dakikalık şarjla 8 saat dinleme sağlayabilen hızlı şarj modu vardır.

Huawei FreeBuds Studio 300 € ‘dan satış yapıyor.

.

HuaweiHuawei FreeBuds StüdyosuHuawei giyilebilir cihazlarHuawei İzle GT 2Huawei Porsche Tasarım İzle GT 2Huawei X Nazik Canavar Gözlük II