Huawei Nova 8 Serisi Modelleri Kasım Ayında Çıkıyor


Resmi açıklamaya göre Huawei, üst düzey Huawei Mate 40 serisi yıllık amiral gemilerini 22 Ekim’de piyasaya sürecek. Aynı zamanda yeni Huawei Nova 8’in de aynı sahnede yer alacağına dair haberler var. Ancak bunun mümkün olduğundan emin değiliz. Dahası, yakın zamanda bir Weibo blog yazarı, yeni makine serisinin başlangıçta Kasım ayında piyasaya sürülmesinin planlandığını açıkladı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Kaynak, Huawei Nova 8 hattının birkaç modele sahip olacağını iddia ediyor. Huawei Nova 8 ve Huawei Nova 8 Pro’yu içerir. Bu telefonların kod adı Jessica ve JessicaH’dır. Huawei’nin Nova serisindeki ilk 120 Hz yenileme hızı yüksek ekranlı akıllı telefonlar olacaklar. Önceki nesil Huawei Nova7 Pro’nun çift delikli hiperboloid ekran çözümü devam edecek. Ön çift kamera çentiği ekranın sol üst köşesinde yer alıyor ve bu da Huawei P40 serisinin konumu ile tutarlı.

Huawei Nova 8 Serisi Hakkında Ne Biliyoruz?

Diğer yönlerden, daha önce ortaya çıkan haberlere göre, yeni Huawei Nova 8 serisi, OLED delik delme tam ekran tasarımına devam edecek. En azından son iki modelin ekran yenileme hızı, önceki 60Hz’den 120Hz’e yükseltilecektir.

Huawei Nova 7 Pro

Elbette ekrana ek olarak, Huawei Nova 8’in konfigürasyonu, özellikle de yonga seçimi konusunda daha fazla kullanıcı endişeli. Bu bakımdan geçmiş uygulamalara göre makine Kirin 9000 serisi işlemcilerle gelebilir. Ancak bilinen nedenlerden dolayı, bu yılki Kirin 9000 yongalarının Mate 40 serisi için yetersiz kalması muhtemeldir. Bu nedenle diğer modelleri stoklamanın zor olması bekleniyor. Bu nedenle, bazı medya kuruluşları Nova 8 serisinin önceki nesil amiral gemisi yongası Kirin 990’ı kullanmaya zorlanacağına inanıyor.

Şüpheli yepyeni Huawei Nova 8 serisi yeni makine şimdi Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından onaylandı. Sürpriz olmazsa, makine Kasım ayında sizinle buluşacak.

Not: Farkında olmayanlar, Huawei Nova serisi modelleri her zaman genç müşterileri hedef almıştır. Bu nedenle üretici her zaman arkaya iyi bir kamera, içine güçlü bir çip koymaya ve şık bir tasarım yapmaya çalıştı. Bu yılın modeli bir istisna olmayacak.

.

Huawei Nova 8Huawei Nova 8 ProKirin 9000Kirin 990