Huawei Nova 8 serisi iki yonga seti ve 66W şarjla gelecek


Geçenlerde amiral gemisi serisi Huawei Mate 40’ı tanıtan üretici, orta bütçeli segmenti unutmuyor ve tanınmış içeriden Dijital Sohbet İstasyonuHuawei, yeni bir Nova 8 akıllı telefon serisi hazırlıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Şirket, iki yonga seti seçeneğini benimseyecek: alt sürümde Dimensity 720 ve eski sürümde Dimensity 800U. Özelliklerin geri kalanı ortak olacak ve 6,53 ″ OLED ekranı 60 Hz frekans ve FHD + çözünürlük, bir Dörtlü kamera (64 + 8 + 2 + 2 Mp), 16 Mp ön kamera ve ince ( 7,46-mm) vücut ağırlığı 178 g. İçinde, ultra hızlı 66 watt şarj ile telafi edilen 3800mAh mütevazı kapasiteye sahip bir pilimiz var. Huawei Nova 8 serisinin piyasaya sürülmesi büyük olasılıkla Kasım ayında gerçekleşecek.

Huawei Nova 7 Pro

Huawei Nova 8 Serisi Modelleri Kasım Ayında Çıkıyor

Son zamanlarda bir Weibo blog yazarı, Nova 8 serisinin akıllı telefonlarının Kasım ayında piyasaya sürülmesinin planlandığını açıkladı. Kaynak, Huawei Nova 8 hattının birkaç modele sahip olacağını iddia ediyor. Huawei Nova 8 ve Huawei Nova 8 Pro’yu içerir. Bu telefonların kod adı “Jessica” ve “JessicaH” dir. Huawei’nin Nova serisindeki ilk 120 Hz yenileme hızı yüksek ekranlı akıllı telefonlar olacaklar. Önceki nesil Huawei Nova7 Pro’nun çift delikli hiperboloid ekran çözümü devam edecek. Ön çift kamera çentiği ekranın sol üst köşesinde yer alıyor ve bu da Huawei P40 serisinin konumu ile tutarlı.

Diğer yönlerden, daha önce ortaya çıkan haberlere göre, yeni Huawei Nova 8 serisi, OLED delik delme tam ekran tasarımına devam edecek. En azından son iki modelin ekran yenileme hızı, önceki 60 Hz’den 120 Hz’e yükselecektir.

Huawei Nova 7 Pro

Tabii ki, ekrana ek olarak, Nova 8’in konfigürasyonu hakkında daha fazla kullanıcı endişeli; özellikle cips seçimi. Bu bakımdan geçmiş uygulamalara göre makine Kirin 9000 serisi işlemcilerle gelebilir. Ancak bilinen nedenlerden dolayı, bu yılki Kirin 9000 yongalarının Mate 40 serisi için yetersiz kalması muhtemeldir. Bu yüzden diğer modelleri stoklamanın zor olacağını umuyoruz. Bu nedenle, bazı medya kuruluşları Nova 8 serisinin önceki nesil amiral gemisi yongası Kirin 990’ı kullanmak zorunda kalacağına inanıyor.

Şüpheli yepyeni Nova 8 serisi yeni makine şimdi Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından onaylandı. Sürpriz olmazsa, makine Kasım ayında sizinle buluşacak.

.

Huawei Nova 8Huawei nova 8 serisiNova 8Nova 8 detaylarıNova 8 özellikleriNova 8 ProNova 8 Pro ayrıntılarıNova 8 Pro özellikleri