Huawei Nova 8 SE canlı fotoğrafları, tıpkı iPhone 12 gibi düz kenarları ortaya çıkarıyor


Bir hafta önce ortaya çıkan yeni Huawei Nova 8 SE akıllı telefonla ilgili sızıntılar, özelliklerini ve hatta tasarımını ortaya çıkardı. Şimdi, iyi bilinen içeriden Dijital Sohbet İstasyonunun sızıntılarıyla birlikte, akıllı telefonun canlı görüntüleri Web’de ortaya çıktı ve daha önce sızdırılan görüntülerden fark edilemeyen küçük ama çok önemli bir ayrıntıyı ortaya çıkardı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Huawei Nova 8 SE canlı fotoğrafları, tıpkı iPhone 12 gibi düz kenarları ortaya çıkarıyor

Cihaz sadece iPhone 12’ye benzeyen bir kamera bloğuna sahip değil, aynı zamanda uzun süredir bilinen düz kenarlara da sahip. Yeni iPhone’ların ilk incelemelerinden, görsel çekiciliğine rağmen, yuvarlak kenarlardan daha iyi olmadıkları ortaya çıktı.

Böylelikle Huawei Nova 8 SE, Apple’ın düz kenarlarda belirlediği tartışmalı trendin ilk takipçilerinden biri olabilir; ve yakında bu tür daha da fazla cihaz göreceğiz. Aynı zamanda, Web’de düz kenarları ve bazı temel özellikleri doğrulayan resmi bir poster çıktı; Daha önce bilinen 66-W hızlı şarj gibi.

Huawei Nova 8 serisi iki yonga seti ve 66W şarj ile gelecek

Son zamanlarda bir Weibo blog yazarı, Nova 8 serisinin akıllı telefonlarının Kasım ayında piyasaya sürülmesinin planlandığını açıkladı. Kaynak, Huawei Nova 8 hattının birkaç modele sahip olacağını iddia ediyor. Huawei Nova 8 ve Huawei Nova 8 Pro’yu içerir. Bu telefonların kod adı “Jessica” ve “JessicaH” dir. Huawei’nin Nova serisindeki ilk 120 Hz yenileme hızı yüksek ekranlı akıllı telefonlar olacaklar. Önceki nesil Huawei Nova7 Pro’nun çift delikli hiperboloid ekran çözümü devam edecek. Öndeki çift kamera çentiği, ekranın sol üst köşesindedir; Huawei P40 serisinin konumu ile tutarlıdır.

Diğer yönlerden, daha önce ortaya çıkan haberlere göre, yeni Huawei Nova 8 serisi, OLED delik delme tam ekran tasarımına devam edecek. En azından son iki modelin ekran yenileme hızı, önceki 60 Hz’den 120 Hz’e yükselecektir.

Tabii ki, ekrana ek olarak, Nova 8’in konfigürasyonu hakkında daha fazla kullanıcı endişeli; özellikle cips seçimi. Bu bakımdan geçmiş uygulamalara göre makine Kirin 9000 serisi işlemcilerle gelebilir. Ancak bilinen nedenlerden dolayı, bu yılki Kirin 9000 yongalarının Mate 40 serisi için yetersiz kalması muhtemel. Bu yüzden diğer modelleri stoklamanın zor olacağını umuyoruz. Bu nedenle, bazı medya kuruluşları Nova 8 serisinin önceki nesil amiral gemisi yongası Kirin 990’ı kullanmak zorunda kalacağına inanıyor.

Şüpheli yepyeni Nova 8 serisi yeni makine şimdi Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından onaylandı. Sürpriz olmazsa, makine Kasım ayında sizinle buluşacak.

.

Huawei Nova 8 SEHuawei Nova 8 SE ayrıntılarıHuawei Nova 8 SE canlı fotoğraflarHuawei Nova 8 SE sızıntılarıHuawei Nova 8 SE tasarımıNova 8 SE