Huawei Mate X2 Sızan Yeni Görünümler: Harika Görünüyor


Huawei’nin tüketici şirketi CEO’su Yu Chengdong tarafından HDC 2020 konferansının kişisel videosunda açıklanan en son haberlere göre, “Her şey planlandığı gibi gelecek”. Bu sadece Huawei’nin bu yılın ikinci yarısındaki temsilci amiral gemisi olan yeni Huawei Mate 40 serisinin yakında çıkacağını gösteriyor. Önceki yılların planlarında, Huawei Mate X serisinden ayırt edici bir katlanır ekran amiral gemisinin de bulunduğunu belirtmekte fayda var. Söylentilere, sızıntılara ve en son patent taslaklarına dayanarak LetsGoDigital, yaklaşmakta olan Huawei Mate X2’nin görsellerini oluşturdu.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Huawei arkadaşı X2

Kaynağın iddia ettiği gibi, yeni Huawei Mate X2 katlanır ekranlı telefon, çift dahili ve harici ekrana sahip. Dahili ekran, birinci nesil Huawei Mate X’in tam ekran tasarım stilini sürdürüyor. Dışa katlanan katlanabilir ekranın önceki tasarımı, kitap benzeri bir dahili katlanabilir esnek ekran çözümüne geçti. Çevreleyen sınırlar çok dar ve eşit genişliktedir. Ve ekran-gövde oranının oldukça iyi olması bekleniyor. Telefonun arka yüzünde ise Huawei P40 serisine benzer bir tasarım konsepti kullanıyor. Böylece bir arka matris kamera modülü ile birlikte gelir.

Huawei Mate X2 Temel Özellikleri

Diğer yönlerden daha önce sızdırılan haberlere göre, yeni Huawei Mate X2, Mate X ve Xs ile aynı 8 inçlik katlanabilir ekranı kullanacak. Ayrıca, dizüstü bilgisayar modunu ve bölünmüş ekran işlevini destekleyeceğini duyduk. Böylece kullanıcılar bir klavye kullanabilir ve onu tam özellikli bir dizüstü bilgisayara dönüştürebilir.

Yeni Kirin 9000 serisi yonga, ABD yasağı nedeniyle TSMC tarafından kesildi. Bu yüzden Huawei Mate X2 için envantere sahip olup olamayacağı büyük bir soru olacak. Ek olarak, makinenin kamerası bir ön çift kamera sistemine ve bir arka dörtlü kamera modülüne yükseltilecek.

Huawei Mate X2’nin bu yıl tanıtılması beklenmiyor. Nedeni doğal olarak Huawei’nin bu yıl acı çekmesi. Çin’de çok fazla “doğal afet” ve “insan yapımı felaket” var. Yani şüphesiz en önemli proje olan Huawei Mate 40 serisinin eskisinden daha fazla enerji işgal etmesi gerekiyor.

.

HuaweiHuawei Mate X2