Huawei Mate 40 serisi EMUI 11 yeni işlevsel tasarım getiriyor: Donmadan 36 ay, akıllı ekran ve daha fazlası


Huawei Mate 40 serisi artık Çin’de resmiyet kazandı. Çin lansman etkinliğinde şirket, bu telefonla birlikte gelen birkaç özelliği ve desteği açıkladı. Huawei tüketici işleri CEO’su ve yönetici müdürü Yu Chengdong, şirketin dört yıl önce verdiği sözü hatırladı. Ona göre şirket, Huawei cep telefonlarının 18 ay donmadan kullanılabileceğine söz verdi. Ancak, bu vaat şimdi uzanıyor 36 ay. Yani Kirin 9000’e sahip Huawei akıllı telefonlar donmadan 3 yıl sürebilir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Huawei Mate 40 serisi

Ayrıca test verileri, 36 aylık kullanımdan sonra Huawei Mate 40 Pro’nun akıcılığının yalnızca% 2,5 düştüğünü gösteriyor. Bu, üç yıllık telefonların artık güncelleme almadığı düşünüldüğünde oldukça etkileyici.

Huawei Mate 40 serisi

Huawei Mate 40 serisi, AOD’yi akıllı bir ekran dışı ekrana yükseltir. EMUI11 ekran dışı ekran, Mondrian ve Memphis’in sanatsal stillerini içeriyor. Aynı zamanda, resimler çekerek ve düzeni, rengi ve içeriği özelleştirerek kendi benzersiz ekran dışı görünümünüzü de oluşturabilirsiniz. Ek olarak, öne bakan algılama teknolojisi ile birleştirilmiş akıllı ekran dışı ekran, telefonunuzun zihninizle iletişim kurmasını sağlar. Tek bir bakışta telefon anında yanar.

Huawei Mate 40 serisi için EMUI 11

EMUI 11, çeşitli sanatsal stil temalarıyla birlikte gelir. Bu sistem ayrıca deneyimi ölçmek için bilimi kullanır ve insan faktörleri araştırmalarını vizyon, etkileşim, hareket ve çoklu duyusal işbirliği gibi çoklu senaryolara uygular.

Ayrıca, EMUI 11 yepyeni ve sorunsuz bir mesaj bağlantısı ile birlikte gelir. Resimleri gönderirken ekranı kaydırmanıza gerek yoktur. Sesli mesajları sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Ekran paylaşımı hızlı ve etkilidir ve iletişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

EMUI 11 akıllı ödemeyi destekler

Huawei Mate 40 serisi EMUI 11, akıllı ödemeyi destekler ve sıkıcı adımları ortadan kaldırır. Sadece telefonu tarama ödeme cihazına yaklaştırın, cep telefonu cihazı akıllıca tanımlayacaktır. Hemen ödemeniz için otomatik olarak ödeme arayüzünü açacaktır. Huawei Wallet ve Alipay bu özelliği zaten destekliyor.

EMUI 11, yanınızda götürebileceğiniz çok yönlü bir çeviri aracı haline geldi. Web sayfası çevirisi, canlı çeviri veya diyalog çevirisi olsun, daha fazla çeviri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Bununla, yabancı diller artık tökezleyen bir engel olmayacak.

EMUI 11 ile donatılmış Huawei Mate40 serisi, havadaki hareketleri yeniden yükseltiyor. Telefonun üzerine gelip ekranı aydınlatın. Basit el hareketleri, belirli işlevleri gerçekleştirmenizi sağlayabilir.

EMUI 11, video alarm işlevini destekler. Kritik anlarda, vaka raporları için tek tıklamayla alarmlar etkilidir. Tek bir tıklama ile en yakın polis karakoluna haber verebilirsiniz. Bu özellik şimdilik sadece Guangdong için aktiftir.

EMUI 11 görüntülü görüşme, video işlemi sırasında utançtan kaçınmanıza olanak tanıyan bir arka plan bulanıklığı işlevi sunar. Bu, kişisel alanınızı daha iyi korur ve görüntülü görüşmeleri eğlenceli ve yüksüz hale getirir!

Huawei’nin en yeni sistemi ile verilerinizi koruyan özel bir özel mod vardır. Bu modla, Metin, resim veya video olsun, hiç kimse ekran görüntüsünü alamaz veya iletemez. Bu kişisel bilgilerinizi korur ve size daha kapsamlı bir gizlilik sağlar. Sırrın sadece sana ait.

.

EMUI 11EMUI 11 fonksiyonel tasarımEMUI 11 özelliklerihuawei mate 40 serisiHuawei Mate 40 serisi EMUI 11Huawei Mate 40 serisi yazılım