Huawei Mate 40 Pro’yu satın alın ve Çin’de iPhone 12’yi ücretsiz edinin


Ekim ayında Huawei, yüksek talep gören ve arzı fazlasıyla aşan akıllı telefonların amiral gemisi olan Mate 40’ı tanıttı. Huawei Mate 40 Pro ve Huawei Mate 40 Pro + daha büyük modellere sahip olmak özellikle zor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Çinli çevrimiçi mağaza Huihuibao, benzeri görülmemiş bir promosyon duyurdu: Yeni bir Huawei Mate 40 Pro partisi 26 Kasım’da 990 $ fiyatla satışa sunulacak. İlk müşterilere hediye olarak bir iPhone 12 verilecek.

Çin’de Huawei Mate 40 Pro’yu satın alın ve iPhone 12’yi ücretsiz edinin

Huawei Mate 40 Pro’nun versiyonundan bahsediyoruz; 8 GB RAM ve 128 GB flash bellek ile birlikte geliyor. Hediye olarak, iPhone 12’nin 64GB versiyonunu veriyorlar. Promosyon kitlerinin sayısı sınırlı olacak; iPhone 12, yayınlanan kuponları etkinleştirmeyi ve Mate 40 Pro siparişini verenler tarafından alınacak.

Son birkaç saat içinde DisplayMate’in iPhone 12 Pro Max incelemesini yayınladığını belirtmekte fayda var; “En İyi Akıllı Telefon Ekranı” ödülünü kazandı.

Huawei, Mate 40’a olan güçlü talebi karşılamıyor

Huawei şu anda küresel pazarda çok sıkıntılı bir durumda. Ve herkes zaten sebebini biliyor. Ancak ABD dışındaki bazı pazarlarda, markanın çok sayıda hayranı var ve akıllı telefon pazarında lider. Amerika Birleşik Devletleri’ni 5G teknoloji sektöründe lider yapma hedefini belirleyen Beyaz Saray yetkililerinin markaya yönelik son yaptırımları, Huawei cihazlarının son dönemde popüler olmasına katkı sağladı.

Vatanseverlik duygusuyla hareket eden Çinliler, aktif olarak Huawei cihazlarına geçmeye başladı ve bu, yalnızca akıllı telefon endüstrisinin zirvesinde kalmasına değil, aynı zamanda bu yılın ikinci çeyreğinde dünya çapında en iyi akıllı telefon üreticisi olmasına izin verdi. Şirket geçtiğimiz günlerde Huawei Mate 40 serisini tanıttı; ve hattın anavatanında çok popüler olacağına inanmak için her türlü neden var.

Çin’de Huawei Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro + almanın imkansız olduğuna dair bir mesaj geldi; ve hepsi kıtlık yüzünden.

Şirketin üretim tesisleri, bu modellere yönelik artan talebe ayak uyduramadı. Huawei, yeni cihazlara olan yüksek taleple başa çıkamayacağını doğruladı. Büyük olasılıkla sorun, Çinli şirketin sınırlı miktarda Kirin 9000 yongasına sahip olmasından kaynaklanıyor; ve gemide bulunan birçok cihazı serbest bırakmayı göze alamaz.

Huawei Mate 40 Pro

.

Huawei Mate 40Huawei Mate 40 ProHuawei Mate 40 Pro satın alınHuawei Mate 40 teklifleriiPhone 12