Huawei, Honor’un en güçlü rakibi olmak için onu geride bırakmasını umuyor


Huawei’nin kurucusu Ren Zhengfei, Honor’un Huawei’nin en güçlü küresel rakibi olacağını ve hatta gelecekte Huawei’yi güçlü bir şekilde motive edecek eski ana şirketini geride bırakacağını umuyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Ayrıca Huawei ve Honor’un artık bağlantılı olmaması gerektiğini de sözlerine ekledi. Artık kendi hedeflerine ulaşmak için uluslararası kurallara uyarak işlerini ayrı ayrı yürütüyorlar.

Şeref satışının nedenini açıklayan Ren, Amerika Birleşik Devletleri tarafından uygulanan yaptırımların çok sayıda insanın işlerini elinden alma tehdidinde bulunduğunu, sadece Huawei çalışanlarının değil, 170 ülkeden ortak şirketlerin de bir şekilde etkilendiğini söyledi. bir diğeri.

Buna ek olarak, Honor’un başarılı olmak için birçok sorunu çözmesi gerekeceğini sözlerine ekledi ve yeni Honor çalışanlarını İngiltere, ABD, AB, Japonya, Tayvan ve Güney Kore’deki şirketlerden öğrenmeye teşvik etti.

Honor, 2013 yılında Huawei’nin bir alt markası olarak kuruldu ve o zamandan beri yılda 70 milyondan fazla cihaz satarak dünyanın önde gelen akıllı telefon markalarından biri haline geldi. IDC’ye göre Honor, 2020’nin ilk yarısında Huawei’nin toplam gönderilerinin% 28’ini oluşturdu.

Doğrulanmamış raporlara göre Huawei, bu ayın başlarında Honor’un satışını duyurdu ve yaklaşık 15 milyar dolar aldı.

Geleceğin Honor telefonları, Google hizmetleriyle önceden yüklenmiş olarak gelebilir

Çinli Huawei şirketi, Honor markasının satışı ile ilgili söylentileri doğruladı. Anlaşmaya göre, hisselerin% 98,6’sını alan Shenzhen Zhixin New Information Technology ana sahibi oldu. Şeref satışı ile ilgili bilgilerin ortaya çıkması, Çinli üreticinin cihazlarının sahipleri arasında endişeye neden oldu. Ancak şirket hızla herkese güven verdi.

Shenzhen Zhixin Yeni Bilgi Teknolojisi, tedarikçi ekosistemini koruyacak. Huawei’den yaklaşık 7.000 kişi yeni işlere taşınacak. Sıradan kullanıcılar herhangi bir özel değişiklik hissetmeyeceklerdir. Tüm hesaplar çalışmaya devam edecek. Magic UI yazılım güncellemeleri de çıkacak.

Onur X10 Lite

Şirket, müşterilerin satış sonrası hizmetle hiçbir problem yaşamayacağını söyledi. Daha önce olduğu gibi tüm hizmetlerden yararlanabilecekler, ancak yeni ürünlere Honor’un kendi hizmet sistemi üzerinden hizmet verilecek.

Ana sorulardan biri Google Mobil Hizmetler ile ilgilidir. Huawei, Mayıs 2019’dan beri yaptırım altındadır ve yeni donanım ve Google hizmetlerine sahip akıllı telefonları serbest bırakamaz.

Şirket herhangi bir Şeref hissesine sahip olmayacak ve karar alma sürecine katılmayacaktır. Bu bağlamda, ileride önceden yüklenmiş Google hizmetlerine sahip Honor akıllı telefonlarını görebilmemiz ihtimali var.

.

Honor Akıllı TelefonlarHuaweihuawei akıllı telefonlarHuawei Honor ilişkisiOnur