HTC geliri Nisan için düştü, U Serisi akıllı telefonları için kötü haber


Sanırım bu HTC için iyi değil. Tayvanlı şirket, üç aylık mali sonuçlarını beklerken, Nisan ayına ait gelir sonuçlarını yayınladı ve sonuçlar, şirketin bir önceki yıla göre toplam gelirinde% 6’lık bir düşüşle gelirinde% 9’luk bir düşüş kaydetti.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


htc

Bu, yakın zamanda piyasaya sürdükleri yepyeni U Serisi akıllı telefonların hayranlarını etkilemediği ve beklenenden çok daha düşük satışlarla sonuçlandığı anlamına geliyor. Bu, Tayvanlı şirketten çok daha ilgi çekici bir ürün beklediklerini defalarca belirten gözden geçirenler için sürpriz değil.

Bununla birlikte, HTC’nin bunun hakkında söyleyeceği son bir söz var, onlar 16 Mayıs’ta HTC U amiral gemisi modelini tanıtmaya hazırlanırken, cihaz bir Snapdragon 835 SoC ile donatılacak ancak en ilgi çekici (sic) özelliği olacak. uygulamaları vb. başlatmak için taraflarının “sıkma” yeteneği.

16 Mayıs’a kadar HTC, parayı akıllı telefon sektöründen daha karlı görünen VR işine yatırarak kayıplarını azaltmak için Şangay’da ikinci bir fabrika satmaya karar verdi.

.

htc finansal sonuçlarhtc uhtc u lansmanı