Honor, yeniden markalanmış bir Huawei Nova 8 SE’yi piyasaya sürmek için hazırlanıyor


Huawei ve Honor durumu, ABD yasağıyla birlikte oldukça karmaşık bir hal aldı. Birkaç kısıtlamadan sonra, şirket bu yıl yeni cihazları piyasaya sürmek için gerçekten mücadele etti. Orta sınıf telefonların akışını sağlamak için MediaTek gibi üçüncü taraf yonga seti üreticileriyle ortaklık kurması gerekiyordu. Bir şirket yerini ve kullanıcı tabanını korumak istiyorsa, bu su basmış pazarda rekabet edebilmek için sürekli olarak yeni cihazları zorlaması gerekir. Şimdi, Honor yeni bir akıllı telefonu tanıtmanın doğru anı olduğuna inanıyor, ancak beklediğimiz kadar yeni olmayabilir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bu yıl, Huawei ve Honor, yeni cihazların akışını sürdürmek için zaten piyasaya sürülen akıllı telefonları yeniden markalaştırma stratejisini benimsedi. Zaten kurulmuş bir Huawei telefonunun bir Honor cihazı olarak geri döndüğünü sık sık görüyoruz. Şimdi, markanın öne çıkan özellikleri Huawei Nova 8 SE’ye koymaya hazır olduğu görülüyor. Honor, Huawei cihazına çok yakın olan 66W hızlı şarjlı ve teknik özelliklere sahip bir akıllı telefon başlatmak için hazırlanıyor. Daha önce de belirtildiği gibi, bu ne ilk ne de şirketin son kez bunun gibi bir strateji kullanacağı. Bununla birlikte, cihaz HJC-AN00 model numarasıyla TENAA sertifika yetkilisinde görüldü.

Huawei Nova 8 SE resmi | Ficha técnica | Preço | Saída

Honor akıllı telefon özellikleri Huawei Nova 8 SE’ye dayanıyor

TENAA tarafından listelenen özelliklerin yanı sıra, popüler bir Çinli sızıntı olan Digital Chat Station, bazı ek bilgiler ortaya çıkardı. Kaputun altında, telefon MediaTek’in Dimensity 800U yonga setini taşıyacak. Dahası, 6.53 inçlik bir ekran getirecek ve ışıklar o kadar etkileyici olmayan 3.800mAh pil ile korunacak. Etkileyici kısım, şarj yeteneklerinde. Birlikte verilen şarj tuğlası, telefonu 66 Watt’a kadar besleyebilir. Digital Chat Station iddiaları doğruysa, vanilya Nova 8 SE bir Dimensity 720 SoC getirdiği için tek gelişme yonga seti kısmında olacaktır.

Huawei Nova 8 SE traz laterais planları como os novos iPhone 12

Daha önce de söylediğimiz gibi, özellikler Huawei Nova 8 SE ile uyuşuyor. Huawei’nin cihazlarından biri bu yıl piyasaya sürüldü. Sonuç olarak, görünüşe göre Honor donanımı ödünç alıyor ve bazı farklı pazarlar için yeniden markalaştırıyor. Nova 8 SE özelliklerini dikkate alırsak, OLED türünde bir ekran bekleyebiliriz. Üstelik FHD + çözünürlüğe ve 60Hz yenileme hızına sahip olacak. Dahası, ön tarafta 16MP delikli kamera ve arka tarafta kare şeklinde Dört Çekirdekli kurulum getiriyor. 64MP birincil, 8MP ultra geniş ve iki ek 2MP modülden oluşur.

Huawei Nova 8 SE, 2.599 CNY fiyat etiketiyle satılıyor. Bu sadece 390 $ ve 330 € civarında. Honor markasının Huawei’ye kıyasla daha ucuz cihazlar sunmasıyla biliniyor, GSMArena raporuna göre yeni cihazın fiyatı 350 dolar civarında olabilir.

TENAA sertifikası göz önüne alındığında, cihazın bu ayın sonunda veya Aralık başında piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.

.

Honor 66W akıllı telefonHonor Akıllı TelefonlarHuawei Nova 8 SEHuawei nova 8 serisiHuawei OnurOnurTENAA