Honor V40 Serisi, Dimensity 1000+ ve Kirin 9000 ile Aralık Ortasında Çıkacak


Ekim gibi erken bir tarihte, Honor V40 serisi için bir fragman çevrimiçi olarak yayınlandı. Bugün yeni diziyle ilgili başka haberlerimiz var.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


GSMArena’nın Çinli bir Weibo blog yazarından alıntı yaptığı gibi, Honor V40 serisi Aralık ayı ortasında piyasaya sürülecek. Daha da ilginci, Honor seri için iki farklı işlemci hazırlayacak. Bazı modeller Dimensity 1000+ yongasına sahipken, diğerleri Kirin 9000 ile gelecek.

Onur V40

Bu hat modelleri hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak bazı son haberler 120Hz yenileme hızı ekranıyla geleceğini gösteriyor. Ayrıca Full HD + çözünürlüğe ve selfie kameralar için iki deliğe sahip olacak. Karşı tarafta, RYYB sensörlü 50 megapiksellik bir ana kamera bulacağız. Seri ayrıca 66W kablolu şarj ve 40W kablosuz şarj getirecek. Her iki teknoloji de Honor amiral gemisi ürünlerinde piyasaya sürüldü.

Honor V40 serisinin Honor V40, Honor V40 Pro ve Honor V40 Pro + olmak üzere üç yeni telefon içereceğini duyduk. Ancak yalnızca Pro +, 120 Hz yüksek yenileme oranını destekleyecektir.

Bugün öğrendiklerimiz bu. Ama aslında dün Honor V40 serisi modellerin bazı özellikleri Huawei Mate 40 serisi ile paylaşacağını söyleyen bir yazı ile geldik. Aşağıda bahsettiğimiz şey var.

Honor V40 Serisi Hakkında Bildiklerimiz

İçeriden @ RODENT950 tarafından tahmin edilen her şey gerçeğe dönüşürse, Honor V40 Pro serisinin popüler modeller olma şansı var. Özellikle şirket, cihazlarına en iyi Huawei modellerinden daha cazip fiyat etiketleri koyma geleneğini takip ediyorsa. Yeni ürünlerin duyurusu bu yıl Aralık ayında gerçekleşecek.

O zaman bile telefonların 120Hz yenileme hızını da destekleyecek 6.72 inç Full HD + ekranla geleceğini söylemiştik. Bu, Huawei’nin 120Hz panel serisinde öncü olmaktan onur duyan Honor V40 serisi olduğu anlamına gelir.

Donanıma gelince, Honor V40 Pro’nun Dimensity 1000+ platformunu çalıştıracağı, Honor V40 Pro + ise yeni amiral gemisi 5nm Kirin 9000 çipini kullanacağı açıktı. Akıllı telefonların öne bakan çift kamerası olacak ve ekrandaki oval bir deliğe entegre edilecek.

.

Onur V40Onur V40 Pro