Honor V40 Pro, Şelale Ekranına Yakın Kavisli Ekranla Gelecek


Dün, tanınmış bir Weibo blog yazarı, Honor V40 Pro’nun kavisli çift delikli ekran tasarımını benimseyeceğini söyledi. Eğriliği bir şelale ekranına yakın olmalı, ancak iyi bir his sağlaması bekleniyor. Diyafram, Huawei Mate 40 Pro’dan daha küçük. Arka matris çoklu kamera modülü, en azından ana kamera, ultra geniş açı ve birkaç başka kamera kombinasyonunu içerecektir. Bilinmeyen lensler.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Onur V40 Pro

Ek olarak, kamera Nova’nın lens modülü tasarımından daha dikdörtgendir.

Şu anda yaklaşan Honor V40 Pro hakkında bildiğimiz tek şey bu. Ancak bir hafta önce V40 serisi akıllı telefonların Aralık ortasında piyasaya çıkacağını bildirmiştik. O zaman, gelecek amiral gemisi modelleriyle ilgili bazı önemli bilgileri de açıkladık. Dedik ki Honor seriye iki farklı işlemci hazırlayacak. Bazı modeller Dimensity 1000+ yongasına sahipken, diğerleri Kirin 9000 ile gelecek. Üstelik bazı son haberler 120Hz yenileme hızı ekranıyla geleceğini öne sürüyor. Ayrıca Full HD + çözünürlüğe ve selfie kameralar için iki deliğe sahip olacak. Karşı tarafta, RYYB sensörlü 50 megapiksellik bir ana kamera bulacağız. Seri ayrıca 66W kablolu şarj ve 40W kablosuz şarj getirecek. Her iki teknoloji de Honor amiral gemisi ürünlerinde piyasaya sürüldü.

Honor V40 serisinin Honor V40, Honor V40 Pro ve Honor V40 Pro + olmak üzere üç yeni telefon içereceğini duyduk. Ancak yalnızca Pro + 120 Hz yüksek yenileme hızını destekleyecektir.

Honor V40 Pro vs Honor V30 Pro

Önceki modele gelince, Honor V30 Pro, geçen yıl 26 Kasım’da piyasaya sürüldü ve daha sonra DxOMark, telefonun video puanının 122 puan olduğunu ve o sırada listede ikinci sırada olduğunu duyurdu.

Ancak bu tesadüf değildi çünkü Honor V30 Pro, çift ana kamera + 8 MP telefoto lens ile süper hassas bir film kamera matrisi kullanıyor. Ayrıca bir lazer odak sensörü vardır. Blogcuya göre, Honor V40 Pro’nun üç kameralı sistemi sürdürmesi ve hatta görüntüleme sisteminde daha fazla atılım yapmasının beklendiği tahmin ediliyor.

.

Boyut 1000Kirin 9000Onur V40Onur V40 Pro