Honor 30 Gençlik Sürümü, iyileştirmelerle birlikte başka bir güncelleme aldı

Honor 30 Gençlik Sürümü, iyileştirmelerle birlikte başka bir güncelleme aldı, Mobil Destek

Honor 30 Youth Edition, birkaç gün önce bir dizi iyileştirmeyle birlikte bir yazılım güncellemesi aldı. Şimdi, şirket telefon için bir Ekim güncellemesi daha yayınlıyor. İlginçtir ki, birden çok cihaz arasında kolay dosya aktarımı için geçen ay güvenlik yaması ve çoklu ekran işbirliği özelliği getiriyor. Güncelleme ayrıca sistem kararlılığı iyileştirmeleri de getiriyor ve MagicUI 3.1.1.193 yapı numaralı Çin modellerinde kullanıma sunuluyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Maalesef, değişiklik günlüğü belirsiz “Sistem kararlılığı iyileştirmeleri” mesajından başka bir şeyden bahsetmiyor. Ayrıca, Eylül 2020 güvenlik yaması ekler. Şirketin, telefon için Ekim 2020 güvenlik yamasını gönderememesi çok kötü. En azından Eylül sadece bir ay önce. Cihaz kesinlikle bu güncellemeden öncesine göre daha güvenlidir.

Honor 30 Youth Edition özellikleri

Honor 30 Lite, sağlam özelliklere ve modern bir tasarıma sahip çok rekabetçi bir orta sınıf telefon. Honor 30 Lite’ın ön yüzünde% 91,2 ekran oranıyla 6,5 ​​inç inci ekran bulunuyor. Arkada 9 kat parıltılı zanaat cam malzemesi var. Magic Night Black, Wizard of Oz, Summer Rainbow ve Magic Mirror Silver gibi renkler sağlar. Parmak izi tanıma yan tarafa entegre edilmiştir. Panel, FHD + çözünürlüğe ve oldukça tatmin edici bir 90Hz yenileme hızına sahip.

Kaputun altında, telefon 7nm işlemle üretilen Dimensity 800 5G yonga setine sahip. Huawei’nin MediaTek ile ortaklığını başlatan cihazlardan biridir. Telefon, 6GB veya 8GB RAM ile eşleştirilirken, depolama miktarı 64GB veya 128GB’tır. Telefon, 22,5W hızlı şarjlı 4.000 mAh pilden güç alıyor. Honor 30 Lite’ın, n1 / n38 / n41 / n77 / n78 / n79 altı frekans bandını kapsayan, tam sahne antenlerini, asansör modunu, hücre sinyal parkını, Link Turbo vb. Destekleyen 5G çift modu desteklediğini belirtmek gerekir.

Honor 30 Gençlik Sürümü, iyileştirmelerle birlikte başka bir güncelleme aldı, Mobil Destek

Arka tarafta, telefon 48MP ana kamera (1/2 inç, F / 1.8) taşıyor. 8 MP ultra geniş açı / derinlik alan lensi ve 2 MP makro lens eşlik ediyor. 16 MP selfie atıcı var. Arkadaki ana kamera, 48MP süper düz çıkış, hızlı çekim, yüksek dokunuşlu portre, süper gece sahnesi, 4K sarsıntı önleyici / 4K zaman atlamalı fotoğrafçılık, ön uyarlanabilir AI güzelliği ve diğer işlevleri destekler.

Telefon, Android 10 tabanlı Magic UI 3.1 ile resmiyet kazandı. EMUI 11 güncellemesine uygun olacağından eminiz, ancak gelmesi birkaç ay alacaktır.

.

boyut 800Ekim güncellemesiemuieMUI 3.1Eylül 2020 güvenlik yamasıHonor 30 Youth özellikleriHuaweiOnurOnur 30 GençlikOnur 30 LiteOnur 30 serisi