Harmony OS, bazı geliştirici telefonlarında resmidir – birçok Android Uygulamasıyla uyumludur


Bir Weibo sızıntısı olan @ 勇气 数码 君’den gelen yeni bir rapora göre, bazı geliştiriciler Harmony OS 2.0’ın mobil sürümüne zaten sahipler. Ancak, sadece çekirdek güncellendi gibi görünüyor. Merhabalar, Harmony OS’nin kullanıcı arayüzüne baktığımızda EMUI 11’den çok da farklı değil. Sızıntı ayrıca Harmony OS 2.0 betanın Android uygulamalarını desteklediğini iddia ediyor. Şu an itibariyle, bu raporun gerçekliğini tespit edemiyoruz. Resmi Harmony OS 2.0 geldiğinde, tamamen yeni içerik (hem UI hem de UX: kullanıcı deneyimi) sunacak.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Harmony OS

Önceki raporlar, Huawei’nin Harmony OS 2.0 cep telefonu geliştiricisi Beta planını yarın (16 Aralık) yayınlayacağını gösteriyor. Aynı günün öğleden sonra Huawei uzmanları bu sistemin temel özelliklerini anlatacak. Ayrıca Harmony OS 2.0 mobil Beta’nın geliştirme araçlarını da açıklayacaklar.

Mobil cihazlar için HarmonyOS 2.0 beta yarın geliyor

Şirketin Google Mobile Services’ı (GMS) kullanmasını engelleyen Huawei yasağının ardından, şirket sonunda kendi işletim sistemi HarmonyOS’u piyasaya sürdü. Bu sistem bazı cihazlarda zaten mevcuttur ancak akıllı telefonlarda bulunmamaktadır. Bununla birlikte, akıllı telefonlar için HarmonyOS 2.0’ın gelişiyle ilgili güzel haberler var. Huawei, 16 Aralık’ta Harmony OS 2.0 için bir Beta etkinliği düzenleyecek. Ayrıca, bu etkinliğin cep telefonu uygulama geliştiricileri için olduğunu da unutmamak gerekir.

Dün Wang ChengluHuawei’nin tüketici iş yazılımı departmanı başkanı, 16 Aralık, Harmony OS 2.0 cep telefonu geliştiricisi Beta sürümünü Pekin’de yayınlayacak. Ardından, Huawei Tüketici İşletmesi CEO’su ve Huawei İcra Direktörü Yu Chengdong, 16 Aralık’ta mobil geliştiricilerin HarmonyOS’a katılmaya davetlislerini söyledi.

Huawei, 16 Aralık sabahı HarmonyOS 2.0 cep telefonu geliştiricisi Beta planını da yayınlayacak. Aynı gün öğleden sonra Huawei uzmanları, HarmonyOS 2.0 cep telefonu Beta sürümünün temel özelliklerini ve geliştirme araçlarını açıklayacak.

Etkinlik özeti

  • HarmonyOS 2.0 tasarım felsefesi
  • Ortaklarla yenilikçi bir tam sahneli hiper terminal deneyimi getirin
  • HarmonyOS dağıtılmış uygulama çerçevesinin derinlemesine analizi
  • DevEco Studio 2.0 Tek noktadan dağıtılmış uygulama geliştirme platformu
  • Cep telefonu emülatörü
  • Huawei HarmonyOS teknik uzmanları yüz yüze iletişim

Etkinlik gündemi

12.16:

  • 10: 00 ~ 10: 30 Huawei, HarmonyOS 2.0 cep telefonu geliştiricisi Beta planını yayınladı
  • 10: 30 ~ 12: 00 Uygulama ortakları HarmonyOS’un tam sahneli yenilik örneklerini paylaşıyor

12.16:

  • 13: 30 ~ 15: 10 Huawei uzmanları, HarmonyOS 2.0 cep telefonu Beta’nın temel özelliklerini ve geliştirme araçlarını açıklıyor
  • 15: 30 ~ 17: 00 Geliştirici KOLs ve Huawei teknik uzmanlarıyla yüz yüze etkileşim

.

Akıllı telefonlar için Harmony OSHarmong OS 2.0 mobil betaHarmony OSHarmony OS 2.0Harmony OS 2.0 BetaHarmonyOSHongMengHongmeng 2.0Hongmeng 2.0 betaHuawei