Harika Haber: TENAA, Xiaomi Mi Note’un FDD-LTE ve TD-LTE’yi desteklediğini açıkladı


Çin dışında yaşayan Xiaomi hayranları, Mi Note’un uyumlu bir LTE sürümünün piyasaya sürülmesi için aylarca beklemek zorunda kalmayacağınız için bugün rahat bir nefes alabilir!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Geçmişte Xiaomi, her zaman önce yeni amiral gemisi telefonlarının TD veya yalnızca China Mobile sürümünü piyasaya sürdü. TD LTE uluslararası olarak çalışmadığından, bu, cihazı sipariş etmeyi ümit eden uluslararası alıcılar için çok fazla hayal kırıklığına yol açtı.

Bugün, bunun yeni piyasaya sürülen Xiaomi Mi Note için geçerli olmayacağı ortaya çıktı. TENAA ağ belgeleri, yeni amiral gemisi phablet’in Snapdragon 801 destekli versiyonunun FDD-LTE ve TD-LTE üzerinde çalışacağını ortaya koyuyor. 4G desteğine ek olarak WCDMA ve TD-SCDMA 3G ve temel GSM de mevcut ve hesaba katılıyor.

xiaomi mi not tenaa ağı

Bu nedenle, Çinli bir bayi aracılığıyla bir Xiaomi Mi Note ithal etmek istiyorsanız, en azından şimdi doğru 4G modelinin piyasaya sürülmesini beklemek zorunda değilsiniz. Telefonun talebi karşılamak için yeterli stokla satışa çıkmasını beklemeniz gerekecek, bu da yaklaşan Çin Yeni Yılı, Bahar Şenliği kutlamaları nedeniyle Mart ayına kadar beklemek anlamına gelebilir.

Xiaomi Mi Note piyasaya çıktıktan sonra satın almayı planlıyor musunuz? Hangi modeli ve rengi almayı umuyorsunuz?

.

androidltenotumTENAA