Hala Galaxy Fold için bir haber yok ve Samsung kullanıcılardan ön siparişleri tutmalarını istiyor


Geçtiğimiz birkaç saat içinde Samsung ekibi, cihazın lansmanını erteleme kararından önce Samsung Galaxy Fold’u ön sipariş eden kullanıcılara bir e-posta gönderdi, e-posta, katlanabilir ekranla ilgili sorunları önlemek için yapılan düzeltmelerle ilgili bir güncelleme. .


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Koreli üreticinin, ekranla ilgili ilk gözden geçirenlerin bazılarının karşılaştığı sorunlar nedeniyle Haziran ayında Samsung Galaxy Fold pazarındaki ilk çıkışını ertelemeye karar verdiğini hatırlayın.

E-postada, üretici akıllı telefonun gücünü artırmada ilerleme kaydettiğini doğruladı, ancak terminalin pazarlamaya hazır olacağı bir tarihi hala belirleyemedi.

Galaxy Fold

Doğru bilgi eksikliği nedeniyle Samsung, akıllı telefonu ön sipariş verenlerin ön siparişlerini korumak istiyorlarsa veya tam tersine iptal etmeyi tercih ederlerse iletişim kurmalarına izin vermeye karar verdi.

Bu nedenle, geçen Şubat ayında piyasaya sürüldüğü formda piyasaya çıkıp çıkmayacağı net olmayan cihazın etrafında hala çok fazla belirsizlik var. Harika bir konseptti, ancak kamuoyundaki sadece bir avuç inceleme biriminin başarısızlık oranı Samsung’u bununla birlikte çizim tahtasına geri göndermelidir.

Samsung, yılda ortalama ürettiği toplam 300 milyon telefona kıyasla üretiminin ilk yılında en az 1 milyon Galaxy Fold telefon yapmayı planladığını söyledi. Başlangıçta, “yüksek talep” nedeniyle cihaz için ön siparişleri erken kapattı.

Samsung Galaxy Fold

.

Galaxy FoldSamsung