Haberlerde 1 numara: Sağlam X1 telefon, yükseltilmiş Galaxy Note 4 klonu ve daha fazlası


No.1, taviz vermeyi reddeden Çinli üreticilerden biridir. Uzun zamandan beri klon yapıyorlar ve görünüşe göre şirket bu konuda oldukça başarılı. Son birkaç hafta içinde, Xiaomi Mi 4, Samsung Galaxy Note 4, Galaxy Gear akıllı saat vb.’nin bir klonu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bir dizi klon yayınladılar.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bu klonlardan bazılarını test etme sürecindeyiz ve kısa süre sonra incelemelerle geri döneceğiz. Bu arada, son zamanlarda 1 Nolu kamplarda neler olup bittiği hakkında konuşalım.

No.1 X1 Sağlam Su Geçirmez Telefon

000000 (1)

Her ne kadar burada GizChina’da bu tür telefonlar hakkında pek konuşmuyoruz, ancak o kadar güzel görünmeyen, ancak yenilebilir telefonlar için bir pazar var… Bazıları onlara telefonların Bear Grylls’i diyor. No.1’in X1 şeklinde kendi yorumu var. Oldukça mütevazı bir özellik seti ile geliyor, ancak bu telefonun güzelliği (iddia edilen) IP-68 sertifikalı olmasıdır. Bu, telefonun sadece dayak atmakla kalmayacak, aynı zamanda size telefonu ıslak koşullarda kullanma özgürlüğü vereceği anlamına geliyor.

Bunun dışında, her zamanki MediaTek MT6582 telefonunuz… ancak oldukça büyük kapasiteli 5800mAh pil ile. 1280 x 720p çözünürlüğe sahip 5 inç ekrana, 13 mega piksel arka kamera ve 5 mega piksel ön kameraya sahip.

Cihaz hakkında daha fazla bilgiyi resmi No.1 web sitesinde bulabilirsiniz.

No.1 Not 4 (ve Not 4+)

000000

Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, Not 4 ve Not 4+, mevcut önde gelen Samsung phablet’inin klonlarıdır. No.1 Note 4, dört çekirdekli bir işlemciyle gelirken, Note 4+ tamamen aynı kasa tasarımıyla geliyor, ancak sekiz çekirdekli bir işlemciye yükseltme alıyor — MediaTek MT6592 . Ne yazık ki, çok görevliler için her iki telefon da yalnızca 1 GB RAM ve 8 GB ROM ile geliyor. Bununla birlikte, dört çekirdekli sürümü test ediyorduk ve şimdiden bir beğeni geliştirdiğimizi itiraf etmeliyiz.

Resmi web sitesinde daha fazla bilgi: Not 4, Not 4+.

Söyleyeceğin mi var

Daha önce hiç klonlanmış bir telefonunuz oldu mu? Evet ise, hangisi? Hayır ise, bir tane satın almayı düşünür müsünüz?

Klonlanmış telefonların her yıl daha da iyi hale gelmesiyle, pek çoğu, bariz ilhamla bile bu tür telefonları düşünmek için bırakılıyor. Burada bahsettiğimiz telefonlar ve genel olarak klonlanmış telefonlar hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.

.

1 numaramedyatekMT6582