Güncelleme [Rolling out]: Poco X2 MIUI 12’nin piyasaya sürülmesi Hindistan’da durduruldu


Güncelleme (10/08/2020): Askıya alınan MIUI 12 hikayesiyle ilgili güncelleme için Poco Hindistan’a ulaştık. Bugün bir cevap alındı. Onlara göre güncelleme durdurulmadı ve kullanıma sunulduğundan bu yana doğru yolda. Ancak, aşamalı bir sunum olduğu için ulaşması zaman alabilir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Xiaomi’nin MIUI’si; Mi, Redmi ve Poco cihazları tarafından paylaşılır. Geçtiğimiz günlerde Poco F1 için MIUI 12 güncellemesini geri çeken Poco, orta seviye için yine bunu yaptı. Son raporlara göre, şirket, hataları ve aksaklıkları neden olarak göstererek Poco X2 (inceleme) için MIUI 12’yi geri çekti.

Bilgiler, bildiren PiunikaWeb, Poco’nun resmi telgraf kanallarında Hindistanve Global tutamaçlar. Bildirime göre, MIUI 12 güncellemesi, aksaklıklar ve hatalar nedeniyle geri çekildi. Önümüzdeki birkaç gün içinde daha kararlı bir sürümün geleceği bildiriliyor.

Şirket aslında güncellemeyi yakın zamanda yayınlamaya başlamıştı ve Poco’nun Mi topluluğu dışında şu anda yasaklanmış özel bir topluluk sayfası olmadığından, kullanıcılar bunları Sosyal medyada paylaştı. Twitter. Ne yazık ki, yeni güncelleme uygun bir pilot testi yapılmadan gelmiş olmalı, ancak ekran görüntülerinden kesinlikle kararlı bir sürüm gibi görünüyordu.

Kısa sürede geri çekilen hızlı bir sunum

Güncellemenin derleme numarası V12.0.1.0.QGHINXM vardı ve boyutu 813MB idi. Ancak, aynı platformdaki birkaç kullanıcı bunu almadıklarını söylediği için herkes bunu almadı.

Bu, Poco’nun güncellemeyle ilgili bir U dönüşü yaptığı tek zaman değil. Son zamanlarda şirket, Poco F1’deki MIUI 12 güncellemelerini bilinmeyen nedenlerle ve Poco Hindistan’dan bir yetkili nedeniyle ertelemek zorunda kaldı. belirtilen güncellemenin önümüzdeki birkaç hafta içinde ulaşacağını.

Poco F1’deki gecikmenin nedeni bilinmemekle birlikte, Poco X2 güncellemesinin test eksikliği nedeniyle geri tepmesi mümkündür. Bununla birlikte, şirket küresel cihazlarını derhal güncelliyor.

Hindistan’daki Poco cihazları için daha fazla gecikme

Poco’nun şu anki amiral gemisi olan ve K30 Pro’nun Çin’deki global versiyonu Poco F2 Pro başladı alma MIUI 12, son zamanlarda Android 10 güncellemesine dayanıyor.

Benzer şekilde, Hindistan’daki Poco F1’e benzeyen Çin’deki Mi 8 için güncelleme almaya başladı. MIUI 12 son günlerde. Ancak Hint cihazlarını düşünürsek, ertelenen güncellemeler döngüsünde sıkışıp kaldılar. Tabii ki, bu gecikmenin bir nedeni olmalı ve umarız şirket sorunları yakında çözer.

Bununla birlikte, Poco GM Manmohan, Poco X2’nin Android 11 güncellemesi ancak iki yaşındaki Poco F1 için pek olası değil. Ayrıca Xiaomi, geçtiğimiz günlerde Hindistan için yasaklı uygulamalar olmadan bir MIUI 12 yayınlayacağını ve bu sürümün Poco cihazlarına da düşüp düşmeyeceğini görmek ilginç olacağını söyledi.

.

Android 10MIUI 12poco f1Poco X2