Gretel GT6000 Çift Kamera Fotoğraf Örnekleri ve Özel Fiyat Haberleri


Gretel bugün çifte hata yaptı, önce yeni GT6000’in çift kamera özelliğini gösterdi ve ardından yıl ortası satışının ayrıntılarını takip etti!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Gretel, Gretel GT6000 konusunda oldukça heyecanlı ve gerçekten o kadar da şaşırtıcı değil. Telefon, şirketlerin çift kameralı sevgilisidir ve 4x zoom ve F2.2 diyafram açıklığına sahip 13 megapiksel Panasonic MN34172 sensörüne sahiptir. GT6000’in çift kamera tasarımı, öncelikle hızlı bir yakınlaştırma özelliği sunmak ve ayrıca bir Bokeh efekti oluşturmak için kullanılır.

Gretel bize efektin nasıl göründüğüne dair bir fikir vermek için bize bakmamız için birkaç fotoğraf örneği gönderdi;

İkinci haber ise Gretel’in, GT6000’i yalnızca 99,99 $ ‘lık özel bir yıl ortası fiyatına sunmak için Aliexpress üzerinde JTD ile işbirliği yaptığı. Çift kameralı telefona ek olarak, bu Yıl Ortası satış teklifi size ücretsiz bir ekran koruyucu ve kılıf da sağlar.

Çift kamera işlevinin yanı sıra Gretel GT6000, 0,01 sn’lik hızlı kilit açma hızına sahip parmak izi tarayıcısı ve çok işlevli destekli bir ana düğme gibi diğer üst düzey özelliklerle birlikte gelir.

Kamera ve güvenlik özelliklerine ek olarak, GT6000 ayrıca büyük bir pil ve USB OTG (kablo da dahil!) İle birlikte gelir, böylece telefonunuzdan diğer USB cihazlarını şarj edebilir veya dosyaları taşımak için yığın depolama cihazı bağlayabilirsiniz.

Gretel GT6000 Uygulamalı Video

Yıl ortası bugün erken saatlerde başladı, bu yüzden Aliexpress’e gidin ve bugün 100 doların altında bir Gretel GT6000 alın!

.

cift kameraGretelyıl ortası indirimi