Google Telefon Uygulaması tüm Android akıllı telefonlara nasıl kurulur?


Pixel akıllı telefonlarla Google, müşterilerinin en saf ve kendi vizyonlarına göre Android ile ideal deneyime sahip olmalarını sağlamak istiyor. Saf vanilya arayüzünün yanı sıra şirket, cihazlarına özel bazı uygulamalar geliştirdi. Pixel kameraların özü olduğu için Google’ın yazılım mühendisliğinin bir mücevheri olan Google Kamera’ya sahibiz. Gcam Modu, Android meraklıları arasında oldukça ünlü, sonuçta HDR + modu gibi piksel akıllı telefonlara özel birçok kamera özelliği getiriyor. Google Phone Uygulaması gibi diğer uygulamalar da oldukça popülerdir. Google yazılım ve uygulamalarının hayranı mısınız, ancak Pixel akıllı telefonlar size göre değil mi? Topluluk size hizmet etmek için her zaman burada, bugün Google Phone Uygulamasını Pixel olmayan akıllı telefonunuza nasıl yükleyeceğinizi öğreneceğiz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Google Phone App, Play Store’a yol açıyor

Yeterince ilginç bir şekilde, Google Telefon Uygulaması artık Play Store aracılığıyla tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Geçmişte, kullanıcıların APK’yi yüklemek veya cihazlarına bir Magisk Modülü yüklemek için cihazlarını köklendirmeleri gerekiyordu. Şimdi, şirket, denemek isteyen her piksel olmayan kullanıcı için Telefon uygulamasını herkese açık olarak paylaştı. Tabii ki şu anda herkes için görünmeyebilir. Sizin için görünmüyorsa, yine de size yardımcı olabiliriz.

Google Telefon çevirici uygulaması Koyu Mod'u almak üzere - Android Topluluğu

Her şeyden önce, Android telefonunuzun uyumlu olup olmadığını kontrol edin

Bu uygulamanın eski bir Android sürümünde çalışacağına dair hiçbir garanti olmadığını unutmamak önemlidir. Üç yıl önceki Lollipop, Kitkat versiyonlarından bahsediyoruz. XDA-Developers’a göre, telefon uygulaması com.google..android.dialer.support’a sahip belirli cihazlarla çalışabilir. Maalesef bu herhangi bir resmi kaynak tarafından onaylanamaz. CMD’de bir ADB komutuyla deneyimlediyseniz, cihazınızı bağlamayı deneyebilir ve aşağıdaki kodla uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz:

pm list libraries | grep "com.google.android.dialer.support"

Test eden kullanıcılara göre mevcut Galaxy ve OnePlus akıllı telefonlarını desteklemiyor gibi görünüyor. Ancak Asus ve LG telefonlarında iyi çalışıyor. LG’nin büyük ölçüde değiştirilmiş bir yazılım çalıştırdığını belirtmek gerekir. Arama devi, tüm Android akıllı telefonların kullanılabilirliğini henüz onaylamadı, ancak şaşırtıcı bir şekilde şu anda birkaç telefonda çalışıyor.

Akıllı telefonlar test edildi:

  • LG V60 ThinQ
  • Asus ZenFone 6
  • Samsung Galaxy S8
  • Galaxy Note 10
  • Poco F1
  • Xiaomi Mi 9T Pro
  • Oppo Find X2 Pro
  • LG V35
  • LG G7

Google Phone APK İndir

Uygulamayı indirebilir ve aşağıdaki linklerden şansınızı deneyebilirsiniz. Play Store’daki yeni “güncelleme” ile birkaç cihaz, onu doğrudan arama devi uygulama mağazasından indirip yükleyebilir. Ancak, “bu uygulama cihazınızla uyumlu değil” veya “uygulama bölgenizde mevcut değil” gibi bir şey istendiğinden bu işinize yaramıyorsa, uygulamayı yine de başka bir yerden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamanın Go sürümünü de deneyebilirsiniz. Bağlantılar, APK’ları indirmek için Play Store dışındaki en güvenilir kaynaklardan biri olan APKMirror tarafından sağlanmaktadır.

Google Telefon Uygulaması

Oyun mağazası

APKMirror

Go Sürümü

APKMirror

Uygulamayı yükleyemediyseniz veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yorum bölümünde bize bildirin. Bu ilginç telefon çeviriciyi Android telefonunuza yüklemenize yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

.

androidAndroid uygulamasıgoogleGoogle ÇeviriciGoogle Phone GoGoogle TelefonGoogle telefon uygulaması