Google telefon uygulaması artık diğer üreticilerin daha fazla telefonuyla uyumlu


Android’de, kullanıcı tarafından görülebilen hemen hemen her bileşen değiştirilebilir – bu, cihazın temel bir işlevini etkinleştiren uygulama için de geçerlidir: telefon uygulaması. Neredeyse her üreticinin kendi telefon uygulaması var ve hatta Google bile uzun yıllardır kendi telefon uygulamasına sahipti, bu aslında yalnızca kendi cihazları için sunuldu – ancak şimdi değişiyor gibi görünüyor. Google telefon uygulaması artık diğer bazı akıllı telefonlara yüklenebilir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Google Telefon uygulaması o kadar heyecan verici değil, ancak bazı kullanıcıların standart uygulamalarında kaçırabilecekleri bazı ek özellikler içeriyor. Uygulama, Cuma gününden bu yana Google evreninin dışındaki birçok akıllı telefona yüklenip kullanılabiliyor.

Tüm akıllı telefonların uygulamayı yükleyemediğini belirtmekte fayda var, Samsung ve OnePlus telefon şu anda büyük bir istisna. Ancak yakında bu ayrıcalığa sahip olabilirler. Akıllı telefonunuzun uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için, uygulamayı şuradan indirip yüklemeyi deneyin: Oyun mağazası.

Google telefon uygulamasının temel özellikleri

ÇAĞRI EKRANI

İstenmeyen aramalardan kaçının – Spam, dolandırıcılık ve diğer istenmeyen aramaları filtreleyin. Gerçek zamanlı deşifre alın ve istenmeyen arayanları engelleyin, böylece onlardan bir daha asla haber alamazsınız.

GOOGLE DUO VİDEO GÖRÜŞMELERİ

En yüksek kalitede bire bir görüntülü arama yapmak için arama kaydı, arama veya kişiler kartından simgesine dokunmanız yeterlidir. Google Duo’nun yüklü ve etkin olduğu bir sesli aramayı kolayca Duo görüntülü aramaya geçirin.

SPAM KORUMA VE ARAYAN KİMLİĞİ

Potansiyel spam arayanlarla ilgili uyarıları görün ve topluluğu telefonla pazarlamacılardan, dolandırıcılardan ve spam yapanlardan korumaya yardımcı olmak için şüpheli çağrıları bildirin. Sizi tekrar aramalarını önlemek için numaraları engelleyin.

GÖRSEL SESLİ MESAJ

Sesli postayı aramak zorunda kalmadan mesajlarınızı kontrol edin – bunları doğrudan Telefon uygulamasından görüntüleyin, oynatın ve silin ve sesi cihazınıza indirin.

MİNİ ARAMA GÖRÜNÜMÜ

Bir aramadan geçiş, arama ekranını küçültür, böylece diğer uygulamalarda çoklu görev sırasında hareket ettirilebilir.

.

googleGoogle telefon uygulamasıTelefon uygulaması