Google Phone uygulaması arama kaydetme işlevi bazı Nokia cihazlarına ulaşmaya başlar


Yılın başında, ağda Google’ın Google Phone uygulamasında aramaları kaydetme yeteneğini test ettiği bilgisi ortaya çıktı ve işlev başlatılmaya hazır görünüyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


XDA-Developers muhabirlerine göre, Çağrı Kaydı Hindistan’daki sınırlı sayıda Nokia akıllı telefon kullanıcısında zaten ortaya çıktı. Nokia 7 Plus, Nokia 7.2, Nokia 8 .1 modellerinden bahsediyoruz. Ne yazık ki, herkesin böyle bir fırsata ne zaman sahip olacağı hala bilinmemektedir, ancak bunun yakın gelecekte olacağı varsayılabilir.

Hatırlayın, Google Phone uygulaması yakın zamanda yalnızca Pixel akıllı telefonlarda ve Android One cihazlarda kullanılmaya başlandı. Artık Oppo, Asus ve LG gibi bazı akıllı telefonların sahipleri tarafından da kurulabilir. Telefon uygulamasını Play Store’dan veya APKMirror web sitesinden indirebilirsiniz.

Google Phone uygulamasının o kadar heyecan verici olmadığından bahsetmekte fayda var, ancak bazı kullanıcıların standart uygulamalarında gözden kaçırabilecekleri bazı ek özellikler içeriyor.

Google telefon uygulamasının temel özellikleri

ÇAĞRI EKRANI

İstenmeyen aramalardan kaçının – Spam, dolandırıcılık ve diğer istenmeyen aramaları filtreleyin. Gerçek zamanlı deşifre alın ve istenmeyen arayanları engelleyin, böylece onlardan bir daha asla haber alamazsınız.

GOOGLE DUO VİDEO GÖRÜŞMELERİ

En yüksek kalitede bire bir görüntülü arama yapmak için arama kaydı, arama veya kişiler kartından simgesine dokunmanız yeterlidir. Google Duo’nun yüklü ve etkin olduğu bir sesli aramayı kolayca Duo görüntülü aramaya geçirin.

SPAM KORUMA VE ARAYAN KİMLİĞİ

Potansiyel spam arayanlarla ilgili uyarıları görün ve topluluğu telefonla pazarlamacılardan, dolandırıcılardan ve spam yapanlardan korumaya yardımcı olmak için şüpheli çağrıları bildirin. Sizi tekrar aramalarını önlemek için numaraları engelleyin.

GÖRSEL SESLİ MESAJ

Sesli postayı aramak zorunda kalmadan mesajlarınızı kontrol edin – bunları doğrudan Telefon uygulamasından görüntüleyin, oynatın ve silin ve sesi cihazınıza indirin.

MİNİ ARAMA GÖRÜNÜMÜ

Bir aramadan geçiş, arama ekranını küçültür, böylece diğer uygulamalarda çoklu görev yapılırken kullanılabilir.

.

googleGoogle TelefonGoogle telefon uygulaması